VPN, s.r.o.

Dodávame komplexné riešenia v oblasti IT. Vybavíme Vašu či už domácu alebo firemnú kanceláriu všetkým potrebným ako je hardware a software osobného počítača, servera, kancelárska a prezentačná technika.

VPN, s.r.o.

Predaj, servis počítače, servery, notebooky v Prievidzi

Dodávame komplexné riešenia v oblasti IT. Vybavíme Vašu či už domácu alebo firemnú kanceláriu všetkým potrebným ako je hardware a software osobného počítača, servera, kancelárska a prezentačná technika.

Adresa: Šumperská 25/8, 97101 Prievidza
Telefón:+421 904 163 000
E-mail:pc@superpc.sk

Hlavnou oblasťou v ktorej podnikáme sú informačné technológie (IT), siete, elektronika a elektro. Ponúkame komplexné služby v IT oblasti. Naše služby sú určené nielen pre firmy, ale aj pre bežných ľudí. Hľadáme najefektívnejšiu cestu komunikácie medzi našimi zákazníkmi, čím šetríme ich čas a peniaze. Našou prednosťou je komplexnosť ponúkaných služieb, flexibilita a profesionálny prístup. Špecializujeme sa najmä na:
Obchod a služby maloobchod a veľkoobchod
inštalácia a servis software a hardware
montáž a dodávka televíznych a satelitných zariadení
montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení
montáž a spracovanie počítačových sietí
oprava a údržba kancelárskej techniky, elektroniky, elektra a prístrojov pre domácnosť

Dodávame komplexné riešenia v oblasti IT. Vybavíme Vašu či už domácu alebo firemnú kanceláriu všetkým potrebným ako je hardware a software osobného počítača, servera, kancelárska technika (kopírovacie, skartovacie, laminatovacie stroje), prezentačná technika (LCD projektory, LED, LCD, plazmy) a ostatnú spotrebnú elektroniku pre Vaše pohodlie a pohodlie Vašich zamestnancov (od stolových hodín, cez TV, satelitnú techniku, plazmu, domáce kino až po chladničky, mikrovlnky, kávovary, atď.). Samozrejme podľa vašich požiadaviek zabezpečíme pripojenie na internet alebo výstavbu domácej, či podnikovej káblovej i bezdrôtovej siete, pričom dodávame aj všetky potrebné zariadenia. Ku všetkým produktom dodávame servisné a poradenské služby. Oblasť týchto služieb v sebe zahŕňa: internetové pripojenia, registrácie domén, prenájom web priestoru, tvorba www stránok a iné.
Poradenstvo a vzdelávanie poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware a software)
školiaca a vzdelávacia činnosť
organizovanie kurzov, školení a seminárov

Školiace stredisko VPN, s.r.o. bolo založené za účelom vzdelávania jednotlivcov a pracovníkov firiem. Máme stálych aj externých spolupracovníkov na celom území Slovenskej republiky a zároveň poskytujeme služby pre ostatné školiace strediská. Ponúkame zaškolenie a výučbu jednotlivcov a skupín v mnohých oblastiach. Organizujeme školenia, kurzy a individuálne konzultácie podľa Vašich požiadaviek v našom školiacom stredisku alebo priamo u zákazníka.
Reklama a marketing reklamná, propagačná a informačná činnosť
vytváranie, zhotovovanie a aktualizácia webových stránok, dizajnu

Pre úspech na trhu je potrebné aby o Vás trh vedel. Naši designéri a grafici pre vás vytvoria propagačné materiály podľa Vašich požiadaviek. Či už sa jedná o vizitky Vašich zamestnancov alebo Vaše osobné. Spracujeme pre Vás logá, logotypy, plagáty, buletiny a katalógy všetko až po rozsiahle prezentácie Vašej firmy na webe (webové stránky). Náš kolektív je mladý, kreatívny a flexibilný. Spĺňame všetky štandardy pri tvorbe a práci s grafikou, videom či fotoaparátom.
Pri spracovaní webových prezentácií pre našich zákazníkov dodržiavame štandardy (HTML, XHTML, DHTML, XML, CSS, CSS2, RSS 0.90 až 2.0). Samozrejme ponúkame aj optimalizáciu webových prezentácií našich zákazníkov pre vyhľadávače tzv. SEO.
Spracovanie dát automatizované spracovanie dát
rozmnožovanie nahraných nosičov
poskytovanie software - predaj hotových programov

Špecializujeme sa na tvorbu kvalitných a dynamických webových aplikácií.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.