Úvod > Ponuka práce > Stavebníctvo a reality > Zodpovedný projektant

Zodpovedný projektant

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Stavebníctvo a reality
V meste:
Prievidza
Možný termín nástupu:
ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame prácu v stabilnej, dynamicky rastúcej rodinnej firme, ktorá je na trhu už 26 rokov. Prístupom k zamestnancom vytvárame tvorivé prostredie pre osobnostný a kariérny rast. Zároveň uvítame chuť vzdelávať sa a rozvíjať osobnostné a odborné vlastnosti. Motiváciou má byť nie len progresívne finančné ohodnotenie, ale aj firemné benefity.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade záujmu o prácu pošlite žiadosť a štrukturovaný životopis do 6. 4. 2018 na e-mail adresu: mzdy@dak.sk alebo sa hláste na t. č. 046/542 55 33 a 0903 277 753.Váš motivačný list a životopis starostlivo posúdime a o termíne výberového konania Vás budeme kontaktovať telefonicky.
O spoločnosti:
Spoločnosť DAK s.r.o sa už 26 rokov zaoberá predovšetkým realizáciou širokého spektra stavieb s orientáciou predovšetkým na priemyselné a občianske stavby. Základnou filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkovi komplexný rozsah služieb spojených s investičnou výstavbou a to od spracovania projektovej štúdie, projektu, inžinierskej činnosti a realizácie stavby až po jej kolaudáciu. Hlavnú podpornú činnosť nám zabezpečuje vlastné projekčné oddelenie, ktoré dokáže rýchlo a kompetentne reagovať na požiadavky zákazníkov.
Počas aktívnej histórie sa spoločnosti podarilo získať niekoľko uznaní a ocenení, kde medzi najvýznamnejšie patria ocenenie „Stavba roka 1999 – Administratívna budova Unipharma Bojnice“ a „Stavba roka 2004 – Bytový dom Pravenec“. Medzi najcennejšie ocenenie spoločnosti však patrí skutočnosť, že sa k nej zákazníci opätovne vracajú.
A po 26 rokov histórie spoločnosti je možné s hrdosťou skonštatovať, že sme rodinná firma s tradíciou a víziou.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
18.3.2018
Počet videní:
174