Úvod > Ponuka práce > Elektrotechnika a energetika > Technik elektro prevádzok (Ref. č.: D0114.00301)

Technik elektro prevádzok (Ref. č.: D0114.00301)

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Elektrotechnika a energetika
V meste:
Prievidza
Možný termín nástupu:
01.08.2017
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- ponúkame zaujímavú prácu, stabilné zamestnanie
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
- v zmysle mzdovej politiky spoločnosti
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Miesto výkonu práce: Slovenské elektrárne - závod Nováky.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu: beata.janovicova@seas.sk .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.
O spoločnosti:
Slovenské elektrárne, a.s., sú spoločnosťou, ktorej hlavnou podnikateľskou činnosťou je výroba a predaj elektriny. Podľa disponibilného inštalovaného výkonu sú Slovenské elektrárne najväčším výrobcom elektrickej energie na Slovensku a jedným z najväčších v strednej a východnej Európe. Spoločnosť tiež vyrába a predáva teplo a poskytuje podporné služby pre elektrizačnú sústavu. Slovenské elektrárne disponujú 4 301 MWe hrubého výkonu a majú ideálny výrobný mix – jadro, vodu a klasické zdroje. Prevádzkujú 31 vodných, 2 atómové, 2 tepelné a 2 fotovoltické elektrárne.

Cieľom spoločnosti je bezpečne, spoľahlivo, efektívne a konkurencieschopne vyrábať, predávať a obchodovať s elektrinou a teplom, bezpečne zaobchádzať s rádioaktívnymi odpadmi a vyhoreným jadrovým palivom, pri trvalom znižovaní negatívnych vplyvov výrobných procesov na životné prostredie. V roku 2016 vyše 90 % elektriny vyrobili bez emisií skleníkových plynov – najmä využitím vody a jadra.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
20.6.2017
Počet videní:
497