Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Odborný pracovník záložne / Asistent poskytovania pôžičiek v Prievidzy INBOX, s.r.o.

Odborný pracovník záložne / Asistent poskytovania pôžičiek v Prievidzy INBOX, s.r.o.

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Prievidza
Možný termín nástupu:
01.12.2017
Hlavný
Ponúkame:
Za dobre odvedenú prácu Ti ponúkame:

*pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, na trvalý pracovný pomer

*výkonnostné odmeny a príplatky

*výrazné zamestnanecké zľavy

*príspevky do DDP

*prácu v stabilnej spoločnosti

*podporujeme študentov externého štúdia vysokej školy

*odborné zaškolenie v oblasti záložníctva
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
fix+príplatky+výkonnostné odmeny
V prípade záujmu zašlite svoj životopis na e-mail: praca@inbox-eu.sk
Je potrebné uviesť celý názov pracovnej pozície a miesto výkonu práce .
Do výberového konania budeme pozývať iba vybraných uchádzačov
spĺňajúcich naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.
O spoločnosti:
Spoločnosť zaoberajúca sa predajom šperkov a záložníctvom
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
14.11.2017
Počet videní:
25