Úvod > Ponuka práce > Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo > Kuchár/ka v reštaurácii - Zemianske Kostoľany

Kuchár/ka v reštaurácii - Zemianske Kostoľany

Pracovná oblasť:
Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
V meste:
Prievidza
Možný termín nástupu:
ihneď
Hlavný
Ponúkame:
U nás získate:

- stabilné a dlhodobé zamestnanie

- pravidelný a deklarovaný plat

- kvalitné zaškolenie

- dotované stravovanie

- možnosť pracovať s modernou technológiou a kvalitnými surovinami

- možnosť profesijného rastu
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
Spoločnosť Compass Group Slovakia je členom skupiny Compass Group - najväčšej cateringovej spoločnosti na svete, poskytuje:
- komplexné zabezpečenie stravovacích služieb
- projektovanie a dodávku kuchynskej technológie na kľúč
- party servis – recepcie, bankety, rauty
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
12.10.2017
Počet videní:
27