Úvod > Ponuka práce > Manažment > Hlavný skladník

Hlavný skladník

Pracovná oblasť:
Manažment
V meste:
Prievidza
Hlavný
Ponúkame:
Práca pre úspešnú stabilnú spoločnosť

Možnosť kariérneho rastu

Zvýhodnené stravovanie

Zľavy na vyrábané produkty
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
plat dohodou
Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.
LIND MOBLER SLOVAKIA, s. r. o. je veľmi úspešná a stabilná firma v oblasti výroby kvalitného a moderného čalúneného nábytku, na Slovensku pôsobí už od roku 2000. Prudký a trvalý rast si vyžaduje dynamických zamestnancov, ktorí sú ochotní ísť spoločne touto úspešnou cestou. V súčastnosti má viac ako 800 zamestnancov.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
13.3.2018
Počet videní:
189