Controller

Pracovná oblasť:
Ekonomika, financie, účtovníctvo
V meste:
Prievidza
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
Prácu v úspešnej, stabilnej a neustále rozvíjajúcej sa potravinárskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá má významné regionálne postavenie na pekárenskom trhu

Zvýhodnený nákupu vlastných produktov spoločnosti.

Stravovanie vo firme
Náplň práce:
Podmienky výberového konania:
Pracovný pomer na dobu určitú - zastupovanie počas MD, RD.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis na nižšie uvedený kontakt.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Významná potravinárska spoločnosť so stabilným a rozhodujúcim postavením na trhu v regióne so širokou škálou výrobkov.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
21.12.2017
Počet videní:
576