Penzion Villa sv.Tereza

Luxusné ubytovanie v blízkosti centra mesta. Klimatizované izby vybavené sociálnym zariadením, telefónom, trezorom, LCD TV so SAT,rádiobudíkom,sušičom na vlasy a chladničkou s minibarom. Nefajčiarske izby, bezbariérový prístup,

Penzion Villa sv.Tereza

Luxusné ubytovanie - penzion Villa sv. Tereza v Prievidzi

Luxusné ubytovanie v blízkosti centra mesta. Klimatizované izby vybavené sociálnym zariadením, telefónom, trezorom, LCD TV so SAT,rádiobudíkom,sušičom na vlasy a chladničkou s minibarom. Nefajčiarske izby, bezbariérový prístup,

Adresa: Nábr. sv. Metoda 14, 97101 Prievidza
Telefón:+ 421 - 46 - 5427 252, + 421 - 46 - 5427 253
E-mail:alfaplast@alfaplast.sk

Penzión Villa sv. Tereza je situovaný na okraji centra mesta v blízkosti pešej zóny a historického jadra mesta.

Penzión ponúka svoje služby všetkým návštevníkom, najmä však obchodným cestujúcim, ktorí si potrpia na luxusné ubytovanie
so zárukou pohodlia a vysokej kvality. K dispozícii sú Vám 1-lôžkové, 2-lôžkové izby a apartmány.
Komfortne a luxusne zariadené klimatizované 1-lôžkové, 2- lôžkové izby a aprtmány sú vybavené kúpeľňou s WC, telefónom, trezorom, LCD TV so SAT, rádiobudíkom,sušičom na vlasy a chladničkou s minibarom. K dispozícii je neobmedzený vysokorýchlostný prístup k internetu. Všetky izby sú nefajčiarske. Bezbariérový prístup.

Vo dvore penziónu sa nachádza bezplatné parkovisko, ktoré je monitorované kamerovým systémom. Recepcia je k dispozícii 24 hodín denne.

Príjemnú atmosféru s vysokou kvalitou poskytovaných služieb
si môžete vychutnať pri posedení v zimnej záhrade. Pocit tepla, útulnosti a harmónie Vám dodá krb nachádzajúci sa v Lobby bare. Našou prioritou je spokojnosť všetkých klientov. Preto sa držíme zásad ako sú úsmev, profesionalita, dôkladnosť.

Tiež Vám ponúkame možnosť usporiadania seminárov alebo prednášok v spoločenskom priestore nášho zariadenia s max. počtom 20 ľudí. Možnosť zabezpečenia obedu, večere alebo občerstvenia pre skupiny i jednotlivcov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.