iKKolor s.r.o. - autolakýrnický materiál

Ponúkame predaj autolakýrnickeho materiálu, brusiva, sortimentu farieb a lakov, fasádnych farieb, fasádnych omietok, náradia, ochranných pomôcok, striekacej techniky a podobne.

iKKolor s.r.o. - autolakýrnický materiál

iKKolor - brusivá, farby, laky, fasádne farby,omietky, náradie, ochranné pomôcky striekacia technika, Prievidza

Ponúkame predaj autolakýrnickeho materiálu, brusiva, sortimentu farieb a lakov, fasádnych farieb, fasádnych omietok, náradia, ochranných pomôcok, striekacej techniky a podobne.

Adresa: Slančíkovej 2, 971 01 Prievidza
Telefón:046 / 5421 119, 5427 839, 0905 643 111, 0905 587 951
E-mail:office@ikkolor.sk

Firma iKKolor vznikla ako obchodné zastúpenie firmy DUPONT refinish v regióne Horne Nitry. Postupne sa k aktivitám našej spoločnosti pridali predaj autolakýrnickeho materiálu, brusiva, sortimentu farieb a lakov, fasádnych farieb, fasádnych omietok, náradia, ochranných pomôcok, striekacej techniky a podobne. Dôležitou súčasťou našich aktivít je organizovanie školení pre autolakýrnikov s rôznym tématickým zameraním a poradenstvom v danej činnosti. V roku 2004 sme otvorili predajňu so sortimentom náhradných dielov pre automobily. V roku 2007 sme sprevádzkovali autoservis pre ľahké úžitkové a osobné automobily a na konci roku 2008 sa náš autoservis stal súčasťou autoservisného konceptu Autofit.


Servis klimatizácii
Od 1.5.2009 sme spustili servisovanie a údržbu klimatizácií pre našich zákazníkov. Na servisovanie klimatizácií používame plne automatickú plničku TEXA K670E.

Služby

- miešanie autolakov Dupont na počkanie

- určovanie odtieňov autolakov pomocou spektrofotometra Chromavision MA90

- odstaňovanie škrabancov, rýh a iných poškodení laku

- výroba korekčných ceruziek na poškodený autolak

- výroba a plnenie autolakov do sprejov

- školenia autolakýrnikov technickým pracovníkom firmy Dupont

- miešanie a tónovanie syntetických farieb a lazúrovacích lakov (RAL, NCS a pod.)

- miešanie a tónovanie interiérových, fasádnych farieb a omietok

- autoservisné práce

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.