HESTAV - strešná krytina, dvere

Spoločnosť Hestav vám ponúka kvalitné dvere popredného českého výrobcu Masonite. V prípade záujmu zaistíme aj odbornú montáž.

HESTAV - strešná krytina, dvere

HESTAV - strešná krytina, dvere, Prievidza

Spoločnosť Hestav vám ponúka kvalitné dvere popredného českého výrobcu Masonite. V prípade záujmu zaistíme aj odbornú montáž.

Adresa: Nadjazdová 1, Prievidza (pri ČS JET)
Telefón:046/ 542 17 83, 0905 226 788
Kontaktná osoba:Helena Rafayová
E-mail: hestav@hestav.sk

Výroba strešných systémov má v spoločnosti MEDITERRAN dlhoročnú tradíciu, siahajúcu až do roku 1920. Ich úspech vo výrobe betónových škridiel sa zakladá na stálom získavaní skúsenosti. Tretia generácia Vám garantuje, že na Váš dom dostanete škridlu na európskej úrovni. Fyzické vlastnosti výrobkov spoločnosti MEDITERRAN sú dlhotrvajúca kvalita, individuálne formy a farby. To všetko Vám vytvára spokojnosť a radosť zo života.

Základné vlastnosti betónových škridiel:

* Farbystálosť - Farbu obsahuje už samotná základná surovina. Požadovanú farbu zabezpečia acrylované pigmenty a tak farba jednotlivých škridiel bude udávať homogénny obraz aj na povrchu. Ďalšia výhoda tejto metódy je nevnímateľnosť rovnomerného povrchového opotrebovania.
* Prírodné zložky - Betón sa pripravuje s miešaním z troch prírodných surovín (voda, piesok, kamen). Metódou vypaľovania z kamena získame cement čo preberá funkciu spojiva.
* Vodotesnosť - Materiál kvôli kompaktnosti odvedie všetky zrážky a tak sa nemôžu dostať medzi pôry. Výhoda z toho je dvojitá. Pri cykloch zmrznutí a topení sa zmení objem vody ale to neuškodí škridle, nedrobí sa a zvyšuje sa tým odolnosť. Na druhej strane hmotnosť strechy nebude kolísať, čo má na konštrukciu strechy blahoprajný účinok.
* Ochrana proti vplyvu prostredia - Na betónový povrch sa dostávajú ešte dve ochranné vrstvy a tie sa zhodujú s farbou základného prvku. Tieto vrstvy zabezpečia aj ochranu proti machu a znečistenému vzduchu veľkomiest.
* Stálosť formy - Výrobná metóda garantuje stálu formu, čo zabezpečí lepšie pripojenie prvkov na streche.
* Nosnosť - Mechanická zaťažiteľnosť povrchu škridly je veľmi vysoká a tak ani väčšie množstvo snehu a ľadu ako i pochôdznosť na povrchu nespôsobuje lámanie strechy.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.