GALTEX - kovová textilná galantéria

Sme oficiálnym zastúpením firmy KOH-I-NOOR a.s. Praha, popredného svetového výrobcu kovovej textilnej galantérie pre Slovenskú republiku.

GALTEX - kovová textilná galantéria

GALTEX - kovová textilná galantéria, Prievidza

Sme oficiálnym zastúpením firmy KOH-I-NOOR a.s. Praha, popredného svetového výrobcu kovovej textilnej galantérie pre Slovenskú republiku.

Adresa: Š. Králika 17/28 971 01 Prievidza, prevádzka - A. Sládkoviča 8
Telefón:0903 243 883, 046/5432 360 - aj fax
Kontaktná osoba:Ing. Katarína Oršulová
E-mail:orsulova@k-i-n.sk

Firma GALTEX je oficiálnym zastúpením firmy KOH-I-NOOR a.s. Praha, popredného svetového výrobcu kovovej textilnej galantérie pre Slovenskú republiku

(KOH-I-NOOR dodáva svoj tovar do 60-tich krajín sveta). Pokrývame celý výrobný sortiment firmy, ktorý tvorí cca. 750 druhov tovaru ako sú - špendlíky: napichovacie, zapínacie; zapínadlá: háčky a očká; náprstky; vlasové spony; trakové súčasti; nohavicové a sukňové zapínadlá; podväzkové a kravatové kovania; koncovky, brzdičky, priechodky; nohavicové nity; závlačky s niťou; stláčacie gombíky: prišívacie (patentky) kovové a plastové; nitovacie gombíky na slabé, stredne silné a silné látky; čapicové, peňaženkové uzávery; pracky; zapínacie gombíky: s vrchným a spodným šitím; pre ručné poťahovanie; nitovacie nesnímateľné - jeansové gombíky; nitovacie snímatelné gombíky; spojovacie prvky, svorky, plomby: nity jednodielné, dvojdielne; nity kované; krúžky a podložky; AL svorky pre potravinársky priemysel; plomby s číselnou ražbou, pre chemické čistiarne, plomby sáčkové, hydinové; drôty; ihly; zipsy: kovové, plastové; bežce a prívesky; stroje a zariadenia pre nitovanie a pripevňovanie.

Našim cieľom je poskytovanie komplexných a kvalitných služieb a tovarov pre svojich zákazníkov. Našim najväčším úspechom sú spokojní zákazníci.

Vybrané referencie na Slovensku:
MAKYTA a.s., Púchov
OZETA a.s., Trenčín
B.Q.M. spol. s r.o., Prešov
DeLUX Clothes s.r.o., Skalica
Z POLYTANU SK, Nitra
OZKN s.r.o., Prešov
ODEVA s.r.o, Lipany
JAMEL FASHION s.r.o, Námestovo
KARA SLOVAKIA s.r.o., Trenčín

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.