Bezpečnostné dvere Prievidza - predajňa ADLO

Predajňa Adlo bezpečnostné dvere Košice - slovenský výrobca. Každé dvere sú originál vyrobené podľa požiadaviek zákazníka. Vynikajúci pomer kvalita - cena.

Bezpečnostné dvere Prievidza - predajňa ADLO

ADLO bezpečnostné dvere Prievidza

Predajňa Adlo bezpečnostné dvere Košice - slovenský výrobca. Každé dvere sú originál vyrobené podľa požiadaviek zákazníka. Vynikajúci pomer kvalita - cena.

Adresa: Za depom 3 (smer sídlisko Zapotôčky) Prievidza
Telefón:046 / 5439 778
E-mail:info@adlo.sk
www stránka:www.adlo.sk
Havarijný NON STOP servis:046/17999

Vyberáte si nové dvere do bytu, alebo domu? Na prvý pohľad je to jednoduchá záležitosť. Dvere by mali plniť nielen estetickú, ale tiež bezpečnostnú funkciu. Dokonca dvere do domu by naviac mali byť odolné voči poveternostným vplyvom.

Rozhodnite sa pre bezpečnostné dvere. V predajni ADLO bezpečnostné dvere Prievidza si môžete objednať bezpečnostné dvere, ktoré disponujú potrebnými EU normami a certifikátmi bezpečnosti. Môžete si zvoliť bezpečnostnú triedu akú potrebujete 1, 2, 3 a v rade Elite si dokonca môžete vybrať aj 4 a 5. Čím vyššie číslo triedy, tým väčšiu bezpečnosť vám dvere zaručujú.
Naviac takéto dvere sú schopné odolávať požiaru až do 60 minút (podľa typu dverí). Súčasne môžete využiť aj ich čiastočnú zvukotesnosť.

Vchodové dvere do bytu, alebo domu spĺňajú aj estetickú funkciu.
V predajni bezpečnostné dvere ADLO Prievidza ponúkame niekoľko druhov povrchovej úpravy - lamino MDF, Geta, prírodnú dýhu, drevený masív alebo striekaný povrch (COLOR). Je možné kombinovať design aj farebnosť zvnútra a zvonku dverí, presne podľa Vašich požiadaviek. Vyberáte si zo širokého sortimentu designov, povrchov, líšt, profilových a kazetových tvarov.

S výberom technických častí dverí aj designových prvkov a príslušenstva k bezpečnostným dverám vám ochotne pomôžu naši odborní predajcovia v predajni v Prievidzi smerom na sídlisko Zapotôčky na adrese Za depom 3.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:09:00 – 12:3013:00 - 17:00
Utorok:09:00 - 12:3013:00 - 17:00
Streda:09:00 - 12:3013:00 - 17:00
Štvrtok:09:00 - 12:3013:00 - 17:00
Piatok:09:00 - 12:3013:00 - 17:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.