Úvod > Festivaly > TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM

TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM

Dalšie akcie v kategórií

TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM
Dátum:
31.12. - 31.12.2017
Čas konania:
23:50
Názov:
TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM
Miesto:
Letisková 8
Usporiadateľ
Letisko Prievidza
Popis akcie:
Lokalita:PrievidzaTrenčín - letisko SlávnicaBanská Bystrica - letisko OčováSpišská Nová VesČo ponúka tandemový zoskok?Tandemový zoskok padákom je vynikajúca zábava, inhalovanie pozitívnej energie, bezpečné odreagovanie sa a dávkovanie adrenalínu v tej správnej miere. Pri zoskoku a následnom lete si uvedomíš malosť človeka a veľkosť svojej odvahy. Otvoria sa Ti nielen dvere lietadla, ale aj krásne výhľady. Spolupadáka Ti bude robiť ostrieľaný inštruktor, ktorý sa postará o dokonalý zážitok, ktorý pohladí všetky Tvoje zmysly. Nedovolí Ti padnúť nižšie, ako si bol pred zoskokom. Tandemový zoskok s inštruktorom na chrbte Ti ukáže nový zmysel života. Vypadni a skoč si!
Ako prebieha tandemový zoskok?Skôr ako nastúpiš na palubu lietadla, absolvuješ inštruktáž, kde Ti bude teoreticky vysvetlený priebeh letu do výšky i pád do neznáma. Inštruktor Ťa pripraví na prežitie najlepšieho zážitku v živote! V priebehu 15 minút sa vyšplháš do výšky 3 000 až 4 000 m. n. m. Pripútaný k tandemu, stojíš na prahu krásnej pripasti... Už nie je cesty späť, tak skoč!
Po niekoľkých nezabudnuteľných sekundách v 200 kilometrovej rýchlosti a výške cca 1 500 m, inštruktor otvorí padák. Tebe odľahne a budeš si môcť v pokoji plachtiť najbližších 10 minút až do pristátia na pevnej zemi.
Pri tandemovom zoskoku z 3-kilometovej výšky si vychutnáš 20 - 30 sekúnd voľného pádu. Pri zoskoku z výšky 4 kilometrov si zaplachtíš vzduchom o 30 sekúnd dlhšie.
Najmodernejší výstroj, perfektná technika a ostrieľaný inštruktor sú Tvoja istota! Tandem zoskok prebehne bezpečne a v správnom smere, nemusíš mať žiadne pochybnosti. Ak si chceš skvelé pocity pripomenúť i po zoskoku, Tvoje vzdušné kreácie Ti natočíme alebo nafotíme. Budeš mať reálny adrenalínový dôkaz o tom, že si sa ocitol medzi nebom a zemou.
Kráľová pri Senci (zoskok z výšky 4000 m), Dubnica nad Váhom - letisko Slávnica (zoskok z výšky 4000 m), Očová pri Banskej Bystrici (zoskok z výšky 3000 m), Spišská Nová Ves (zoskok z výšky 3000 m), Prievidza (zoskok z výšky 3000 m).
TIP na DARČEKVďaka svojim malým nárokom na prípravu je tandemový zoskok padákom obľúbený aj na firemné akcie či teambuildingy.
Sezóna/počasie:- apríl - október (Prievidza - celoročne)- tandemové zoskoky nie je možné prevádzať pri veľkej oblačnosti, silnom alebo nárazovom vetre a za dažďa. V takom prípade budeš včas informovaný a vyberieš si náhradný termín;- tandemový zoskok je možné absolvovať počas víkendov v rámci sezóny Diváci: - sú vítaní, počas zážitku môžu zo zeme fotografovať alebo filmovať Oblečenie:- prineste si so sebou športovú obuv a oblečenie. Okuliare a kombinézu Vám k zoskoku poskytneme. V prípade chladnejšieho počasia odporúčame pod kombinézu teplé tričko alebo termoprádlo. Tandem pilot Vám oblečie špeciálny postroj na tandem zoskok. Podmienky: - Vek od 8 rokov. Deti do 15 rokov skáču z výšky 3000m. Výška minimálne 120 cm. Váha do 100 kg. Nie je nutné lekárske potvrdenie. Doporučujeme použiť kontaktné šošovky, aj keď máme špeciálne okuliare, pod
Objednať cez TicketPortál