Úvod > Festivaly > LORD OF THE STRIP WARM UP

LORD OF THE STRIP WARM UP

Dalšie akcie v kategórií

LORD OF THE STRIP WARM UP
Dátum:
3.3. - 3.3.2018
Čas konania:
20:00
Názov:
LORD OF THE STRIP WARM UP
Miesto:
Fraňa Madvu 11
Usporiadateľ
Dom kultúry Prievidza
Popis akcie:
OTVORENIE HALY 19:00 ZAČIATOK PROGRAMU 20:00
Predstavenie skupín
Slovensko – THE GENTLEMEN Skupina The Gentlemen Slovakia vznikla začiatku roka 2017. Je zložená s len TOP slovenských striptérov, ktorý sa spojili a vytvorili jedinečnú skupinu, ktorá posúva mienku striptízu u žien na vysokú pozíciu. Jej súčasťou sú majstri sveta v pánskom striptíze, čo sa určite odzrkadlí aj v tanečných choreografiach.
Krédo skupiny:• Gentlemanstvo• Exkluzivita• Náročnosť• Temperament• Loajalita• Energia• Možnosť • Elegancia• Napaditosť
Člen skupiny – choreograf JOHNNY PERFEKTOHlavný choreograf skupiny Gentlemen je Johnny Perfekto, ktorý dohliada na členov skupiny a pripravuje pre ženy najsexy choreografie, ktoré tanečníci predvádzajú na pódium.
Maďarsko - HOT MEN DANCEHOT MEN DANCE (HMD) ako štýl: v podstate sa jedná o zmes show tanca a moderných tancov, ktorá sa mieša so zábavným štýlom a erotickým tanečným umením. Show tanec sa postará o nápadné kostýmy, ktoré sa vyberajú podľa daného príbehu. Kostýmy musia harmonizovať aj s hudbou, štýlom, obsahom, choreografiou a aj so samotnými tanečníkmi.Pod zmesou moderných tancov sa rozumie miešanie elementov viacerých moderných tanečných štýlov, ako napr. RnB, Hip Hop, BreakDance, RobotDance, ElectricDance a iné štýly s choreografiou. Čo robí tanečný štýl Hot Men Dance jedinečným je, že vyššie uvedené tanečné štýly sú okorenené s individuálne vyvinutým erotickým tancom, ktorý sa nesmie zamieňať u nás s dobre známym štýlom „chippendale“.
MODERÁTOR AKCIE
BINĎOModerátor Binďo / rádio Európa 2 / je pasovaný za dvorného moderátora pánskeho striptízu na Slovensku. Ženy si ho natoľko obľúbili a stotožnili s jeho prejavom, preto bude uvádzať celý večer spolu s českým kolegom Arniem. Počas dvoch tour, ktoré sa konali v roku 2016 a 2017 po Slovenských mestách ukázal, že je neodmyslitelnou súčasťou predstavení určených pre ženy. Pre jeho charizmu a kvality moderovania sa predstaví ako dvorný moderátor skupiny Gentlemen na exhibicii.
VSTUPNÉ/ BASIC 15 EUR- BASIC vstupenka pre 1 osobu - Bar 
VSTUPNÉ / V.I.P. – 25 EUR- V.I.P. vstupenku pre 1 osobu na exhibíciu striptýzových skúpín - Sedenie v Predných radách s najlepším výhľadom- Bar- Welcome drink
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.manažment projektu: 0905 408 222, elpadre@elpadre.skvšeobecné informácie: thegentlemenslovakia@gmail.com
Objednať cez TicketPortál