prievidza.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty - Mesto Prievidza

Reality 1-20 z 61

REALITY Prievidza a okolie

Snečný 3 izbový byt s vlastným parkovaním

Dátum pridania: 29.5.2017

Dáme do dlhodobého prenájmu priestranný, slnečný trojizbový byt na 1. nadzemnom podlaží v uzavretom bytovom dome v Bojniciach. Byt pozostáva z troch samostatných veľkých izieb, kuchynky, a priestrannej kúpeľne so sprchovacím kútom. K bytu patrí vonkajšia terasa, parkovanie v uzavretom dvore a možnosť využitia vonkajšieho priestoru na záhrade pre gril. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a historické centrum mesta Bojnice. Výška nájmu je vrátane energií a služieb.

Snečný 3 izbový byt s vlastným parkovaním

2 izbový byt 48 m2 po rekonštrukcii, v zateplenom činžiaku - s balkónom, pivnicou

Dátum pridania: 12.7.2017

Poloha: dvojizbový byt po rekonštrukcii sa nachádza v blízkosti autobusovej - vlakovej stanice a centra mesta - na ul. Družstevná. Je situovaný na druhom poschodí zo štyroch - v zateplenom, murovanom činžiaku, s oknami v izbách orientovanými na juhovýchodnú stranu. Opis: byt pozostáva z dvoch samostatných izieb ( jedna vybavená veľkou vstavanou skriňou ), priestrannej kuchyne ( s francúzskym balkónikom ), kúpeľne a samostatného WC vo zväčšenom murovanom jadre a vstupnej chodby. Ku jeho vybaveniu patrí malý balkón v kuchyni, veľký balkón v izbe a uzamykateľná pivnica v suteréne. Byt prešiel rekonštrukciou, ktorá zahrnula nové plastové okná, murované jadro s obkladom a sanitou, novú kuchyňu so sporákom, keramickú dlažbu v kuchyni a chodbe a ďalšie interiérové úpravy. Samotný činžiak je zateplený, so zrekonštruovanou strechou a vchodmi chránenými elektronickým vrátnikom. Celková rozloha bytu je 49 m2.

2 izbový byt 48 m2 po rekonštrukcii, v zateplenom činžiaku - s balkónom, pivnicou

Predaj 3 izbový byt

Dátum pridania: 23.5.2017

Predám 3 izbový byt vo Vyhniach - časť Dolinky.Byt sa nachádza na 2.poschodí v tehlovej bytovke.Dom je zateplený a má plastové okná.Byt je v pôvodnom stave s balkónom,patria k nemu 2 pivnice.

Predaj 3 izbový byt

2 izb. byt 61 m2 po rekonštrukcii, s vlastným kúrením, pri centre mesta

Dátum pridania: 6.4.2017

Poloha: ponúkame na predaj 2 izbový byt s priestrannou kuchyňou a izbami, vlastným ústredným kúrením o rozlohe 61 m2, nachádzajúci sa v menšom dvojposchodovom, murovanom bytovom dome, neďaleko centra mesta (cca.200 m ) na málo frekventovanej ul. M.R. Štefánika. Byt je situovaný na prvom poschodí. Opis: byt pozostáva zo vstupnej chodby, murovaného jadra s WC, priestrannej kuchyne, dvoch samostatných izieb a komory. Ku jeho vybaveniu patria dve veľké pivnice v suteréne domu. Byt má nové rozvody, vymenený obklad a sanitu v kúpeľni, ústredné kúrenie s plynovým kotlom, novú kuchynskú linku, stropy so sadrokartónom, stierky ... Podlahy tvorí plávajúca podlaha, v jednej izbe zachovalé drevené parkety a dlažba v jadre. Je vykurovaný vlastným ústredným kúrením radiátorovým, teplá voda je pripravovaná súbežne s UK. Celková rozloha bytu je 61 m2.

2 izb. byt 61 m2 po rekonštrukcii, s vlastným kúrením, pri centre mesta

Prenájom kancelárskeho priestoru v Bratislave

Dátum pridania: 30.3.2017

Podnikateľské centrum poskytuje v súčasnosti na prenájom kancelársky priestor na štvrtom nadzemnom podlaží o výmere 189,58 m2. Priestor sa skladá z 6 kancelárií a chodby vo výmere 151,77 m2 a zo spoločných priestorov: recepcia, serverovňa, kuchynka a toalety vo výmere 37,81 m2. LOKALITA Podnikateľské centrum sa nachádza v lokalite pod hradom na Zochovej ulici v najlukratívnejšej časti Bratislavy Palisády. Bratislava - Palisády sa vyznačuje najmä prítomnosťou renomovaných právnych kancelárií, zahraničných zastupiteľstiev a diplomatických misií. Je výborne dostupná mestskou hromadnou dopravou ako aj automobilom. BUDOVA Budova je nepretržite strážená a zároveň je monitorovaná elektronickým kamerovým systémom. Je plne klimatizovaná, vybavená unikátnym externým výťahom. Svoje sídlo v administratívnej budove PODNIKATEĽSKÉ CENTRUM našli renomované zahraničné právnické či účtovnícke spoločnosti. PRIESTOR Podnikateľské centrum poskytuje v súčasnosti na prenájom kancelársky priestor na štvrtom nadzemnom podlaží o výmere 189,58 m2. Priestor sa skladá z 6 kancelárií a chodby vo výmere 151,77 m2 a zo spoločných priestorov: recepcia, serverovňa, kuchynka a toalety vo výmere 37,81 m2. Uvedený priestor si môžu nájomcovia upraviť podľa vlastných potrieb v súlade s bezpečnostnými a hygienickými normami a stavebným zákonom, a to dodávateľsky aj prostredníctvom správcu centra. SLUŽBY Ponúkame prenájom zasadacích miestností (malá seminárna miestnosť pre 15 osôb, veľká seminárna miestnosť pre 40 osôb, BIC Pub) pre akcie rôzneho druhu – rokovania, školenia, prezentácie, recepcie či pre neformálne posedenia, grill party a zábavy. Centrum ponúka popri prenájme kancelárskych priestorov aj prenájom parkovacích miest. Pred budovou na Zochovej 5 sa nachádza parkovisko, ktoré je určené výhradne pre klientov nájomníkov Podnikateľského centra. Za budovou je využiteľných 30 parkovacích miest pre nájomníkov Podnikateľského centra a ich klientov. Vchod na parkovisko sa uskutočňuje vjazdom medzi Zochovu 5 a 7. Brána je elektronicky riadená a ku každému parkovaciemu miestu je k dispozícii diaľkový elektronický ovládač. Vstup do budovy je zabezpečený schodiskom a výťahom. Podnikateľské centrum ponúka firmám prenájom sídla, ktorý zahŕňa registračné sídlo pre spoločnosť, príjem a úschovu pošty a notifikáciu o prijatej pošte. CENA • cena prenájmu kancelárii "dohodou" /11-13 €/ – platí sa kvartálne a závisí od dĺžky prenájmu /1, 3, 5 rokov/ • cena energií a služieb je maximálne 3 €/m2/1 mesiac – platí sa zálohovo mesačne • cena parkovacieho miesta 1320 €/1 rok – platí sa podľa dohody (na každých prenajatých 65 m2 kancelárskej plochy prináleží 1 parkovacie miesto)

Prenájom kancelárskeho priestoru v Bratislave

Prenájom zrekonštruovaného 3 izb. bytu s garážou v rodinnom dome len 6 km od BN

Dátum pridania: 17.1.2017

Poloha: veľký 3 izb. byt s balkónom a krbovými kachľami v obývačke sa nachádza v obci Pečeňany vzdialenej len 6 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný v zrekonštruovanom, zateplenom rodinnom dome s upraveným okolím, na jeho prvom poschodí so samostatným vstupom. Vstup do domu a ku garáži je cez diaľkovo ovládanú bránu vyrobenú umeleckým kováčom a zámkovou dlažbou vyloženú plochu. Samotný rodinný dom a jeho okolie má reprezentatívny vzhľad. Opis: byt pozostáva zo vstupného schodiska, centrálnej chodby, veľkej kuchyne s halou tvoriacou obývačku, dvoch samostatných - priestranných izieb a kúpeľne s WC. K jeho vybaveniu patrí balkón s výhľadom do záhrady a krbové kachle v obývačke, samostatná garáž. Dom je zateplený, vybavený plastovými oknami. Podlahy tvorí dlažba v kuchyni, jadre, obývačke, chodbe a plávajúce podlahy v izbách. Kuchyňa je zariadená - el. varná doska, el. rúra, umývačka riadu, chladnička. K dispozícii je káblová televízia. Byt má vlastné podlahové kúrenie, vlastný merač vody a el. energie a taktiež ohrev teplej vody. Byt poskytuje nadštandardný priestor, dostatok súkromia, výhody bývania v rodinnom dome a reprezentatívny vzhľad.

Prenájom zrekonštruovaného 3 izb. bytu s garážou v rodinnom dome len 6 km od BN

predáme 3 izbový byt na pešej zóne v Trenčíne

Dátum pridania: 23.5.2014

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Trenčína na pešej zóne. Rozloha 58 m2. Byt je zrekonštruovaný a nachádza sa v zrekonštruovanom bytovom dome. Byt má balkón o rozlohe 8 m2. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

predáme 3 izbový byt na pešej zóne v Trenčíne

čiastočne prerobený 1 izbový byt v DCA, Obrancov mieru

Dátum pridania: 23.5.2014

Ponukame na predaj 1 izbovy byt na ulici Obrancov mieru v Dubnici nad Váhom. Úžitková plocha 38 m2 5 poschodie Výťah Nie Balkón / loggia Nie Pivnica Áno Materiál tehla Stav čiastočná rekonštrukcia - plavajuca podlaha,steny stierkovane, jadro murovane, kuchynska linka v zachovanom stave. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

čiastočne prerobený 1 izbový byt v DCA, Obrancov mieru

2 izbový byt v novostavbe v Trenčíne, Sihoť II.

Dátum pridania: 23.5.2014

Predáme nový dvojizbový byt s loggiou v Trenčíne na Sihoti II o výmere 58m2, na 2posch./3 v tehlovej novostavbe s nadštandardným, nepoužívaným zariadením. V prípade záujmu je možnosť odkúpenia garáže s automatickým otváraním. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

2 izbový byt v novostavbe v Trenčíne, Sihoť II.

3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt,DCA, Pod hájom

Dátum pridania: 23.5.2014

Na predaj 3 izbový byt s krásnym výhľadom v Dubnici nad Váhom, ul.Pod Hájom , 6/7poschodie. Byt je čiastočne prerobený, okná pôvodné, bezpečnostné dvere. Pekný čistý vchod, nová strecha a panelák je vyšpárovaný. V tesnej blízkosti parčík, škola,škôlka, detské ihrisko a zdravotné stredisko. Súčasťou bytu je pivnica. Plocha bytu je 62m2. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt,DCA, Pod hájom

predáme pekne prerobený 3 izbový byt, Nová Dubnica

Dátum pridania: 23.5.2014

Predáme pekný, veľkometrážny 2-izbový byt prerobený na 3-izbový v OV, v meste Nová Dubnica, s rozlohou 68 m2. Byt má dva balkóny, jeden je orientovaný na východ a druhý na západ. Byt sa nachádza v tichej lokalite na 4. zo 4 poschodí, s pekným výhľadom. Byt je po rekonštrukcii. Plastové okná, laminátové podlahy, v kúpeľni, WC a na chodbe dlažba. Byt je dispozične veľmi dobre riešený. WC je samostatné. Kuchyňa je priestranná a je v nej moderná kuchynská linka so zabudovaným sporákom. V kuchyni je aj murovaná špajza a jeden z balkónov, ktoré určite oceníte. Kúrenie ústredné, na radiátoroch merače energií a osadené termostatické hlavice. K bytu patrí pivnica 3 m2. Výhodou je skvelá lokalita a nižšie zálohové mesačné platby (ako za 2-izbový). Úplná, kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pri dome. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

predáme pekne prerobený 3 izbový byt, Nová Dubnica

veľký 3 izbový byt v novostavbe v Trenčíne, Halalovka

Dátum pridania: 23.5.2014

Ponúkame Vám na predaj 3i byt v novostavbe o rozlohe 95 m2 v Trenčíne na ul. Halalovka. Plocha: úžitková 95m2, podlahová 92m2, pivnice 3m2. Nachádza sa na 5. podlaží z 5. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Kúrenie: lokálne.Výhody: veľká terasa s možnosťou umiestnenia grilu, posedenia, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Spálne sú orientované na východ a obývacia izba s terasou na juho/západ. ? ?Náklady na služby a energie: 133 € / mesiac / 2 osoby UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

veľký 3 izbový byt v novostavbe v Trenčíne, Halalovka

3 izbový byt po čiast. rekonštrukcii, Trenčín,Beckovská

Dátum pridania: 23.5.2014

Predáme 3i byt o rozlohe 74m2 s balkónom o rozlohe 4m2 v Trenčíne na Beckovskej ulici. Byt je situovaný v Trenčíne v tichej a vyhľadávanej lokalite v panelovom bytovom dome na 3 zo 4 poschodí bez výťahu. Byt je riešený veľkoryso, prešiel čiastočnou rekonštrukciou (výmena okien, vyregulovanie vykurovania, renovácia vchodových dverí, kompletná renovácia balkónu). Jadro bytu je pôvodné, z dôvodu prípadnej, ale nie nevyhnutnej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Bytovka je kompletne zateplená, nová hydroizolácia strechy, nové vonkajšie schody, náklady na energie sú okolo 180 €. Izby sú situované na južnú stranu, kuchyňa a obývačka na severnú, čo vytvára príjemnú atmosféru pri varení (nie je teplo). K bytu patrí aj pivnica. Po dohode možný aj neskorší odpredaj garáže priamo pod bytovkou. Kategória bytu I. kategória Rok výstavby 1963 Rok kolaudácie 1946_1969 Rok poslednej rekonštrukcie 2005 Balkón 4,00 m2 Náklady za služby a energie 180,00 €/mesiac Energetický certifikát budovy A Energetický certifikát - vykurovanie A Energetický certifikát - príprava teplej vody B Zateplenie budovy Áno Spôsob vykurovania ústredné kúrenie Zdroj tepla zemný plyn Príprava teplej vody súbežne s ÚK Počet parkovacích miest v garáži 1 Počet parkovacích miest 2 Znalecký posudok 66 000,00 € UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

3 izbový byt po čiast. rekonštrukcii, Trenčín,Beckovská

útulne zrekonštruovaný 3izbový byt, TN, Juh,Gen.Svobodu

Dátum pridania: 23.5.2014

Predáme veľmi pekný slnečný 3-izbový byt v Trenčíne, lokalita Juh. Byt sa nachádza na 2. poschodí. Byt /70,54 m2/ sa skladá z kuchyne, obývačky s balkónom /3 m2/, zo spálne, detskej izby, chodby prepojenej so samostatným WC, priestrannou kúpeľňou s veľkou vaňou, špajze, kumbálu a patrí k nemu samozrejme aj pivnica /1,9 m2/. Nehnuteľnosť prešla skoro kompletnou rekonštrukciou. Všetky okná v byte sú plastové, jadro je murované a zväčšené, podlahy na chodbe, v kúpeľni a WC tvorí keramická dlažba, obývačka má plávajúcu podlahu, celý byt je vystierkovaný, väčšina radiátorov je vymenená, rozvody sú v dobrom stave, preto nebolo nutné ich meniť. Interiérové dvere sú taktiež nové, ako i vchodové, tie sú bezpečnostné /Adlo/. Orientácia bytu je V-J-Z, čo znamená, že je slnečný, svetlý a teplý. Medzi ďalšie výhody patrí v prvom rade veľká kúpeľňa s vaňou. Plusom je aj jeho priestrannosť, príjemná atmosféra a pekný výhľad. Panelák, v ktorom sa nachádza je zateplený, vchodové dvere sú nové vymenené, rekonštrukciou prešli aj vnútorné priestory domu, výťah a balkóny. Pozitívom je aj bezbariérový prístup. Pre nového majiteľa ostáva v byte kuchynská linka a vstavaná skriňa umiestnená na chodbe. Občianska vybavenosť je kompletná: zástavka MHD, MŠ, ZŠ, zdravotné stredisko. obchodné centrum, supermarket, reštaurácie, pekáreň, banky, detské ihriská, športové areály. Charakteristiky Celková podlahová plocha 73,50 m2 Poschodie 2 z 7 Výťah Áno Stav kompletná rekonštrukcia Vybavenie štandard Forma vlastníctva osobné Konštrukcia bytu panelová Balkón 3,00 m2 Náklady za služby a energie 220,00 €/mesiac Zateplenie budovy Áno Spôsob vykurovania ústredné kúrenie Zdroj tepla teplo z kotolne Príprava teplej vody súbežne s ÚK Internet Áno Káblová televízia Áno UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

útulne zrekonštruovaný 3izbový byt, TN, Juh,Gen.Svobodu

3 izbový byt s balkónom, pivnicou, a garážou v cene, TN

Dátum pridania: 23.5.2014

Predáme 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Pred poľom. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome bez výťahu na 1posch./3. Má výmeru 76m2, má balkón, pivnicu. Je po čiastočnej rekonštrukcii, bezp.dvere adlo, 2x skrine na mieru-rolldoor. Byt sa predáva aj s garážou !!! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

3 izbový byt s balkónom, pivnicou, a garážou v cene, TN

ZNÍŽENÁ CENA - predáme luxusný 3 izbový byt, TN / SIHOŤ

Dátum pridania: 23.5.2014

Predáme luxusný byt vo vyhľadávanej lokalite v tesnej blízkosti centra mesta o rozlohe 112,5 m2, ktorý nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou. Veľmi útulný byt má krásne vysoké stropy a pozostáva z priestrannej vstupnej chodby so vstavanou zrkadlovou skriňou, z haly, obývacej izby, spálne, detskej izby, špajze, kúpeľne, samostatného WC a kuchyne s jedálenskou časťou. V kuchyni je osadená nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi - mikrovlnka, umývačka, varná doska, digestor, el. rúra - keramický drez Franke. V kúpeľni a WC sú kvalitné keramické obklady, dlažby a sanita. Na podlahách v izbách je položená plávajúca podlaha. V kuchyni, jedálenskej časti, hale a v špajzi je na podlahe keramická dlažba. Na byte sú osadené nové plastové okná, drevené interiérové zárubne a dvere, vchodové bezpečnostné dvere. Obytné časti sú veľmi teplé, orientované na JZ, zvyšok bytu na SV. Byt má vlastné kúrenie zabezpečované plynovým kotlom. Vykurovanie je riešené kombinovane - radiátormi v izbách a tiež podlahovým kúrením ( vstupná chodba, hala, jedálenská časť s kuchyňou, kúpeľňa, WC, veľká špajza). V obývacej izbe sa nachádzajú i krbové kachle, ktoré sú schopné vykúriť takmer celý obytný priestor bytu. V byte sú zrealizované nové rozvody vody, elektriny a plynu. Byt je kompletne vystrierkovaný a umiestnený v tehlovom obytnom dome s malým počtom bytov vo vchode (vhodné pre kupujúcich, ktorí vyhľadávajú väčšie súkromie). K bytu patrí zastrešený balkón s prekrásnym výhľadom na Trenčiansky hrad a cca 8 m2 zrekonštruovaná lodžia ( s presklením v spodnej časti) a pekným výhľadom a okolie. Vo dvore obytného domu sa nachádza garáž, ktorá prináleží k bytu. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

ZNÍŽENÁ CENA - predáme luxusný 3 izbový byt, TN / SIHOŤ

Pekná garzónka, čiastočne zrekonštruovaná,TN,Šmidkého

Dátum pridania: 23.5.2014

Ponúkame na predaj garzónku na Šmidkeho ulici v Trencine, na sidlisku JUH. Byt sa nachádza na 2.poschodi zo 7 a má 30m2. Panelovy dom je zatepleny, k bytu patrí aj pivnica. Byt je čiastocne prerobený, má nové laminátové podlahy v obývacej miestnosti, ostatné priestory majú kamennú podlahu, okná sú pôvodné. Kúpeľňa má murovane jadro, sprchový kút, umývadlo a wc spolu. K bytu patri aj balkón. Byt bol komplet vymaľovaný. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

Pekná garzónka, čiastočne zrekonštruovaná,TN,Šmidkého

2 izbový byt s veľkou loggiou 6m2 a krásnym výhľadom,TN

Dátum pridania: 22.5.2014

Ponúkame na predaj 2-i byt v Trenčíne na sídlisku Juh, ulica K. Šmidkeho. Byt má výmeru 47m2, je zrekonštruovaný: prerobená kúpeľňa+WC, v izbách plávajúce podlahy, chodba + kuchyňa dlažba, murovaná balkónová stena, kompletne nové stierky, dlažba na balkóne, plastové okná, čiastočne menené elektrické rozvody, v kuchyni bodové svetlá a iné. Dispozične byt pozostáva z chodby s komorou a šatníkom, spálne, obývacej izby, ktorá je prepojená barovým pultom s kuchyňou, murovanej kúpeľne s WC a veľkej lodžie (6m2). K bytu patrí aj murovaná pivnica. Byt je na 7. poschodí zatepleného panelového domu s orientáciou na západ s pekným výhľadom na Biele Karpaty, Považský Inovec a celú Trenčiansku kotlinu. Výborná dostupnosť a kompletná občianska vybavenosť, obchodné centrum Južanka vzdialené 2 minúty chôdze Mesačné náklady na prevádzku sú cca 120 eur. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

2 izbový byt s veľkou loggiou 6m2 a krásnym výhľadom,TN

prízemný 3izbový byt vhodný aj na podnikanie,Dubnica nV

Dátum pridania: 22.5.2014

Ponúkame na predaj nebytový priestor o výmere 103m2, resp. 3 izbový byt nachádzajúci sa v Dubnici nad Váhom. V súčastnosti sa nehnuteľnosť využíva ako samostatná bytová jednotka s 3-ma izbami, toaletou s kúpeľňou, kuchyňou so špajzou, a veľkou halou. Nehnuteľnosť je na prízemí budovy z opačnej strany pešej zóny, orientovaný smerom do sídliska s bytovými domami. Veľkou výhodou je samostatný vchod s uzamykaním, možnosť realizovať rekonštrukciu kúrenia na vlastné kúrenie a v neposlednom rade možnosť využiť stávajúci vyšší strop v miestnostiach pre potreby napríklad lekárskej alebo inej praxe. K bytu patrí aj garáž, ktorá je priamo v objekte, vedľa vchodu do ponúkanej nehnuteľnosti. Ponúkaná nehnuteľnosť má niekoľko možností efektívného využitia. Jedna možnosť je v kombinácii podnikania s bývaním, alebo len na podnikateľské účely , služby rôzneho druhu aj zdravotné, na sídlo firmy a pod.. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

prízemný 3izbový byt vhodný aj na podnikanie,Dubnica nV

predáme 3 izbový byt v Považskej Bystrici, ČSA, Rozkvet

Dátum pridania: 22.5.2014

Predame 3 izbovy byt v OV na sidlisku Rozkvet, v Povazskej Bystrici,na 3 posch.Byt ma vymenene vsetky plastove okna,vratane balkona.Dom je nanovo zatepleny.Rozloha je 64m,spajza,satnik,pivnica.Pekny vyhlad na mesto a Povazsky hrad. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

predáme 3 izbový byt v Považskej Bystrici, ČSA, Rozkvet
Reality 1-20 z 61

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Byty

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Prievidzi? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Prievidza, Chrenovec Brusno, Kanianka, Nedožery- Ladzany, Opatovce nad Nitrou, Poluvsie, Pravenec, Ráztočno, Veľká Čausa
Kontakt O nás Reklama
lang