prievidza.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Prievidzi a okolí

Reality 1-20 z 372

REALITY Prievidza a okolie

Rodinný dom - 5 izbový, Ilava - Klobušice

Dátum pridania: 1.12.2016

Ponúkame rodinný 5-izbový dom v llave - Klobušiciach. Dom je trojpodlažný, konštrukcia tehla, kváder, kolaudácia prebehla v roku 1963, v roku 1983 prebehla rekonštrukcia domu. Zastavaná plocha všetkých podlaží je 180m2, záhrada 1165m2, garáž 23m2, zastavaná plocha 549m2. Všetky inžinierske siete - elektrina, plyn, verejný vodovod, žumpa, verejná kanalizácia na pozemku. Vykurovanie - plynový kotol - centrálne radiátory + možnosť krbu - tuhé palivo. Studňa je kopaná. Dispozícia domu: Prízemie - vstup chodba, 2x izby, kuchyňa, z nej východ do záhrady, komora, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, schodisko na poschodie. 1. podlažie - 3x izba, kúpeľňa s WC, veľká terasa. Vonkajšia dispozícia: Garáž, letná kuchyňa, pivnica, altánok, krbové posedenie, veľký skleník, studňa.

Rodinný dom - 5 izbový, Ilava - Klobušice

Veľký výrobno-skladový areál s administratívnym objektom v Dubnici nad Váhom

Dátum pridania: 29.11.2016

Ponúkame na predaj veľký výrobno-skladový areál s administratívnym objektom. Objekty sa nachádzajú v areály ZŤS Dubnica nad Váhom. Ide o niekoľko výrobných hál s administratívou, ktorých celková zastavaná plocha je takmer 19 000m2. Objekty stoja na pozemkoch o ploche viac ako 31 500 m2. Výrobné priestory, ako aj priestory administratívne sú vo výbornom technickom stave. Všetky objekty sú napojené na elektrinu, vodu, plyn, aj kanalizáciu, pričom sú vykurované z dvoch samostatných kotolní. Časť výrobných priestorov je momentálne prenajatá, pričom je tu dohodnutá 6 mesačná výpovedná doba. K objektom prislúchajú priľahlé parkoviská pre cca. 40 áut. Popri objekte ide aj železničná vlečka, čiže je tu taktiež možnosť vlakovej dopravy priamo do výroby, alebo skladov. Areál sa predáva výlučne ako celok. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Všetko potrebné nájdete na www.real21.sk.

Veľký výrobno-skladový areál s administratívnym objektom v Dubnici nad Váhom

Orná pôda , predaj , 6900 m2

Dátum pridania: 28.11.2016

Ponúkame Vám na predaj ornú pôdu V katastri obce Považská Bystrica - Kúnovec . Pozemok sa nachádza na peknom, slnečnom, mieste a mierne svahovitom teréne. Prístupová cesta je prašná, IS na pozemku ( voda, elektrika ). Neďaleko je výjazd na dialnicu, do mesta je to cca 5 min. autom. Cena pozemku je 71 000 €

Orná pôda , predaj , 6900 m2

Predaj ornej pôdy, Považská Bystrica - Kunovec, 15 718 m2.

Dátum pridania: 28.11.2016

Ponúkame Vám na predaj ornú pôdu v  okrese Považská Bystrica časti Kunovec. Nachádza sa na mierne svahovitom teréne. V katastri je zapísaný ako orná pôda, ale možnosť využitia aj na priemyselné účely. Pozemok je slnečný, príjazdová cesta asfaltová, na pozemku sa nachádza voda aj elektrika. Výmera pozemku je 15 718 m2 a cena je 161 895 €

Predaj ornej pôdy, Považská Bystrica - Kunovec, 15 718 m2.

4 - izbový byt 73m2 v Trenčíne na Sihoti

Dátum pridania: 28.11.2016

Ponúkame na predaj 4 - izbový byt v Trenčíne na Sihote v panelovej 3. poschodovej bytovke. Byt sa nachádza na 1. poschodí s výmerou 73m2, s presklenou lodžiou. V rámci spoločenstva sa lodžie budú renovovať začiatkom roka 2017, dom je čiastočne zateplený, prerobené sú tiež rozvody vody, plynu a elektriky, taktiež stupačky, nové zvončeky. K bytu patrí pivnica 1,20x1,20m. S parkovaním pred domom nie je problém. Všetka občianska vybavenosť dostupná - Lidl, obchody, zdravot., železničná stanica, autobusová zástavka, banky, škola, škôlka, zimný štadión. Dispozícia bytu: Vstupná hala do L, - vstup do obývacej miestnosti a vstup do kuchyne, z kuchyne je vstup zboku od obývacej miestnosti, v kuchyni je lodžia. Z chodby - WC, kúpeľňa, oproti je spálňa a vedľa ďalšie dve izby. Podlaha - v izbách sú brúsené parkety, chodba - betón s novými záťažovými kobercami, kuchyňa PVC, obývačka brúsené parkety, kúpeľňa a WC - keramická podlaha. Okná - drevené pôvodné, v byte úpravy stien, maľovka, jadro je murované, so sprchovacím kútom, vymenené všetky dvere. Obrúsené a natreté zárubne telovou farbou, radiátory natreté s meračmi teploty.

4 - izbový byt 73m2 v Trenčíne na Sihoti

Rodinný dom - 5 izbový v žiadanej lokalite, Ilava - Klobušice

Dátum pridania: 25.11.2016

Ponúkame pekný rodinný dom v Klobušiciach, vo veľmi žiadanej lokalite výstavby rodinných domov. Kolaudácia prebehla v roku 1984, priebežné renovácie. Dom je celoplošne podpivničený, garáž je s montážnou jamou, sklenník so vstupom aj priamo z domu. Zastavaná plocha je 235m2, záhrada 600m2, všetky inžinierske siete, kúrenie na plynový kotol a tuhé palivo - možnosť krbu, voda je obecná, na pozemku je aj vlastná studňa - žumpa - septik. Okná sú plastové, 4x balkóny a jedna terasa. Pri dome je letná kuchyňa - možnosť samostatného bývania, samostatný vstup, kuchyňa, 2 izby, WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Prvé poschodie - chodba, 2 izby, kuchyňa a murovaná špajza, WC so sprchovacím kútom, 1 - izba PVC, dlažba. Druhé poschodie - kuchyňa s jedálňou, 2x izby, WC, kúpeľňa s vaňou. Kuchyňa sa môže využiť aj ako ďalšia miestnosť, v izbách je laminátová podlaha. Lokalita je 2km od Ilavy, občianska vybavenosť - materská škôlka, obchod, reštaurácia.

Rodinný dom - 5 izbový v žiadanej lokalite, Ilava - Klobušice

3 - izbový byt 84m2 sídl. Stred Považská Bystrica

Dátum pridania: 24.11.2016

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií. Byt sa nachádza na sídlisku Stred v 7. poschodovom panelovom bytovom dome na 1.poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch veľkých a jednej menšej izby, kuchyne, kúpeľne a toalety. Byt nemá lodžiu, ani balkón. V rámci čiastočnej rekonštrukcie boli vymenené okná za plastové, je tu tiež murované jadro a v celom byte sú plávajúce laminátové podlahy. Sú tu kovové zárubne a pôvodné dvere. Kuchyňa je taktiež nižšieho štandardu. K bytu patrí pivnica o ploche cca. 3 m2. Samotný byt má plochu 84 m2. Maklér odporúča.

3 - izbový byt 84m2 sídl. Stred Považská Bystrica

Pozemok pre developerov, Lednické Rovne, 5 300 m2, cena DOHODOU!!!

Dátum pridania: 22.11.2016

Ponúkame na predaj pekný, rovinatý, slnečný pozemok v obci Lednické Rovne, vzdialenej od okresného mesta Púchov cca 7 km. Pozemok je v katastri vedený ako orná pôda, v územnom pláne je však určený na výstavbu polyfunkcie alebo bytovú výstavbu. Preto je pozemok vhodný najmä pre developerov. Prístup k pozemku je po asfaltovej ceste. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete: voda, plyn, elektrina, kanalizácia. V obci je kompletná občianska vybavenosť – autobusové a vlakové dopravné napojenie, pohostinstvo, potraviny, obchody, škola, škôlka, pošta, príroda,...  Cena pozemku DOHODOU!!!!

Pozemok pre developerov, Lednické Rovne, 5 300 m2, cena DOHODOU!!!

3 - izbový byt 65m2 v Novej Dubnici

Dátum pridania: 22.11.2016

Ponúkame vám pekný 3 - izbový byt v Novej Dubnici, na ul. Jilemnického, v panelovej bytovke, na zníženom prízemí zo 6 poschodí, bez balkónu. V priebehu budúceho roku je dohodnuté zatepľovanie domu, prebehla renovácia zvončekov - elektrický vrátnik, elektrické rozvody podľa novej normy (z medi), takisto aj elektrické chrániče, vymenené stupačky. Byt má výmeru 65m2 aj s pivnicou 1,5x2m. Je po kompletnej rekonštrukcii okrem podláh v izbách, kuchyni a chodbe. Okná sú plastové, jadro je murované s vaňou, oddelené WC od kúpeľne. Podlaha v byte - kuchyňa a chodba - PVC, kúpeľňa, WC - keramická dlažba, obývacia izba - laminátová podlaha, v ostatných izbách sú pôvodné zachovalé parkety. V cene bytu sú vstavané skrine na chodbe a kuchynská linka aj so spotrebičmi, nová obývacia stena. Mesačné náklady 146€ + inkaso.

3 - izbový byt 65m2 v Novej Dubnici

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom, Považská Bystrica

Dátum pridania: 16.11.2016

Ponúkame na predaj starší rodinný dom vo výbornej lokalite s krásnym veľkým pozemkom. Dom je zaujímavý najmä na rekonštrukciu. Z väčšej časti je v pôvodnom stave, zrekonštruované sú niektoré okná a strecha. K domu patrí taktiež garáž, ktorá sa nachádza na dvore za ním. Všetky inžinierske siete sú na pozemku, resp. v ceste pred domom. Objekt je zaujímavý nielen na bývanie, ale vzhľadom na svoju polohu aj na podnikateľské účely.

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom, Považská Bystrica

2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt 52 m2 na ulici Slatinská

Dátum pridania: 15.11.2016

Poloha: útulný dvojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza na sídlisku Dubnička, na ul. Slatinská. V jeho blízkosti sa nachádza materská škôlka, škola, nákupné strediská ( Billa, Kaufland ). Je situovaný na treťom poschodí v panelovom bytovom dome, s oknami v izbe a kuchyni orientovanými na slnečnú juhozápadnú stranu. Opis: samotný byt pozostáva priestrannej vstupnej predsiene, kúpeľne s WC v murovanom jadre, kuchyne s loggiou a dvoch samostatných izieb. Ku jeho vybaveniu patrí už uvedená loggia a uzamykateľná pivnica v suteréne. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nová kuchyňa, plastové okná a balkónové dvere, murované jadro s obkladom a sanitou ( rohová vaňa ), dlažbu v kuchyni a predsieni, plávajúce podlahy v izbách, interiérové dvere, rozvody, stierky ... Celková rozloha bytu je 52 m2. Vstup do činžiaku je chránený elektronickým vrátnikom. Parkovanie je možné na parkovisku pri činžiaku.

2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt 52 m2 na ulici Slatinská

Komerčná budova v BN s pozemkom 861 m2 s prevádzkou pohostinstva, kancelárskymi a skladovými priestormi, bytovou jednotkou...

Dátum pridania: 15.11.2016

Poloha: komerčná budova s vysporiadaným pozemkom sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou - časť Dolné Ozorovce s veľmi dobrou dostupnosťou k hlavnému ťahu TN - Prievidza ( cca. 800 m ). V jej blízkosti sa nachádzajú firmy Hella a Gabor, ktoré patria medzi hlavných zamestnávateľov v regióne. Je situovaná na vlastnom pozemku o veľkosti 861m2 s veľkým nádvorím. Opis: budova je jednopodlažná, čiastočne podpivničená s plochou strechou a s prístavbou skladu v zadnej časti. Pozostáva z troch samostatných častí s vlastným vstupom - kancelárskych priestorov ( v súčasnosti prenajaté ), priestorov zabehnutej prevádzky pohostinstva so spol. miestnosťou a garsónky so sociálnym zázemím. Kancelárske priestory majú k dispozícii kuchynku a sociálne zázemie spolu so skladmi ( 55 m2 ) v prístavbe a suteréne. Ku zrekonštruovaným priestorom pohostinstva patrí spoločenská miestnosť ( 51 m2 ) so vstupom z cesty, sklad, kancelária, chodba a sociálne zázemie ( toaleta, sprcha ). Prevádzka pohostinstva má k dispozícii sklad, toaletu a vonkajšie prestrešené posedenie ( altánok ). Budova má dva samostatné pivničné priestory ( celková veľkosť približne 120 m2 ) - jednu časť tvoria tri pivnice vybavené nakladacou plošinou ( nosnosť 2500 kg ) a druhú časť tvorí jedna samostatná pivnica. Je napojená na všetky inžinierske siete pričom každá časť budovy je vybavená vlastnými meračmi a je ju možné riešiť ako samostatnú prevádzku. Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi vykurovacími telesami plynovými a centrálnym krbom v časti pohostinstva, ktorá zároveň prešla rekonštrukciou. K budove patrí veľké nádvorie využiteľné na parkovanie, prípadne ako priestor na ďalšie uskladnenie.

Komerčná budova v BN s pozemkom 861 m2 s prevádzkou pohostinstva, kancelárskymi a skladovými priestormi, bytovou jednotkou...

2 - izbový byt 55m2 s balkónom a garážou Ilava - Sihoť

Dátum pridania: 14.11.2016

Ponúkame vám na predaj pekný 2 - izbový byt s balkónom aj s garážou v Ilave na Sihoti - v tehlovej 2. poschodovej bytovke, kde prebehlo zateplenie, nové dvere, okná, zvončeky sú v riešení. Byt je po kompletnej rekonštrukcii okrem podlahy v spálni, kde sú pôvodné parkety. Byt má výmeru 55,55m2 s balkónom (rekonštrukcia so žalúziami). Jadro je murované s vaňou a plynovým kotlom, vykurovanie, radiátory. Mesačné náklady 100€. Kuchyňa je novšieho typu, dlažba, aj laminátová podlaha, v obývačke a v spálni sú pôvodné parkety. Okná sú plastové, v spálni sa nachádzajú 2x vstavané skrine a taktiež aj na chodbe. K bytu je 2x pivnica a garáž s výmerou 19m2 v blízkosti bytu v radovej výstavbe, s oknom a elektrinou, bez jamy.

2 - izbový byt 55m2 s balkónom a garážou Ilava - Sihoť

Stavebný pozemok v blízkosti centra mesta Považská Bystrica

Dátum pridania: 12.11.2016

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti centra mesta. Pozemok sa nachádza za bytovým domom. Je kompletne rovinatý, pričom časť je v súčasnosti využívaná ako parkovisko. Cez pozemok vedie vodovodné potrubie, na okraji sa nachádza teplovod spol. GGE, na hranici pozemku je taktiež elektrické vedenia. Plyn je v blízkosti, cez miestnu komunikáciu. V územnom pláne je pozemok vedený výstavbu polyfunkčnej zóny, presnejšie na administratívno - obchodné funkcie.

Stavebný pozemok v blízkosti centra mesta Považská Bystrica

Pekný rekreačný pozemok - orná pôda, PB - Praznov, 4 247 m2

Dátum pridania: 4.11.2016

Ponúkame Vám na predaj pozemok na rekreačné účely v Považskej Bystrici časť Praznov. Využitie pozemku je vhodné len ako lúky, pasienky. Plocha: pozemku 4 247 m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, zastávka autobusu, turistika, cykloturistika. Cena 14 865 €

Pekný rekreačný pozemok - orná pôda, PB - Praznov, 4 247 m2

3,5 - izbový zariadený byt na prenájom, Považská Bystrica - Dedovec, 110 m2

Dátum pridania: 3.11.2016

Ponúkame Vám na prenájom zariadený  3,5 - izbový  byt v  Považskej Bystrici časť Dedovec.  Nachádza sa  vo veľmi žiadanej a peknej lokalite na 1/2 poschodí v rodinnom dome. Byt je s balkónom a má výmeru 110 m2. Byt je čiastočne zrekonštruovaný -  podlahy sú keramické a laminátové, jadro murované , kúpelňa je spojená s WC a je tu rohová vaňa, keramické stropy,okná pôvodné,vstavané skrine, strecha je sedlová, vykurovanie vlastné - plynové.  V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - obchody, škôlka, škola, zdrav. zariadenie, pohostinstvo, potraviny, reštaurácia, banka, pošta, detské ihriská, pekná príroda...Cena prenájmu je  600,-€/mesiac vrátane energií.

3,5 - izbový zariadený byt na prenájom, Považská Bystrica - Dedovec, 110 m2

Záhradka 385 m2 v príjemnom prostredí pod lesom

Dátum pridania: 2.11.2016

Záhradka sa nachádza v záhradkárskej osade pri obci Uhrovec, vzdialenej cca 7 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaná v príjemnom a tichom prostredí pod lesom, neďaleko obce s výhľadom na okolitú prírodu. Pozemok je mierne svahovitý, prístupný asfaltovou cestou s parkoviskom. Celková rozloha pozemku je 385 m2. Okolité záhradky sú vybavené el. energiou.

Záhradka 385 m2 v príjemnom prostredí pod lesom

Zachovalá a udržiavaná chalupa v tichom prostredí podhorskej obce Čierna Lehota

Dátum pridania: 2.11.2016

Poloha: udržiavaná a zachovalá chalupa sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Čierna Lehota, s dobrou dostupnosťou k Bánovciam nad Bebravou ako aj k Trenčianskym Tepliciam. Je situovaná na mierne svahovitom pozemku, v tichej okrajovej časti, s výhľadom na obec a okolitú prírodnú scenériu. Jej poloha mimo hlavnej cesty poskytuje dostatok súkromia a tiché prostredie vhodné na trávenie voľného času. Opis: chalupa je jednopodlažná, so sedlovou strechou ( s možnosťou dobudovania izieb ). Obytné, prízemné podlažie je tvorené vstupnou chodbou, dvoma samostatnými izbami, kuchyňou s dobovou pecou, kúpeľnou ( vybavená taktiež pieckou ) a komorou pri vstupe. V zadnej časti domu sa nachádza technická miestnosť vo veľkosti izby. Chalupa je napojená na el. Energiu 220/380V, voda je k dispozícii z vlastnej studne. Vykurovanie je riešené lokálnymi vykurovacími telesami na tuhé palivo ( s možnosťou dobudovania krbu v izbe ). Je postavená z kombinácie pálenej tehly a kvádre, z časti s betónovým stropom. Celkovo je chalupa plne funkčná a neustále udržiavaná vo veľmi dobrom stave. Neďaleko je k dispozícii záhrada s výhľadom na obec a okolitú prírodnú scenériu. Ku chalupe patrí menšia hospodárska budova slúžiaca ako sklad dreva v zadnej časti a domček pri vstupe využiteľný ako letná kuchyňa - prípadne sklad náradia. Celková rozloha vysporiadaného pozemku je 648 m2.

Zachovalá a udržiavaná chalupa v tichom prostredí podhorskej obce Čierna Lehota

4 izb. rodinný dom s rozsiahlym a slnečným pozemkom

Dátum pridania: 2.11.2016

Poloha: predáme rodinný dom s rozsiahlym a slnečným pozemkom nachádzajúci sa v príjemnom prostredí obce Jerichov obklopenou okolitou prírodou. Obec má veľmi dobrú dostupnosť do Bánoviec nad Bebravou ( cca. 7 km ), Partizánskeho ( cca. 10 km ) a zároveň k hlavnému ťahu Trenčín - Prievidza. Samotný dom je situovaný pi centre obce, vo vedľajšej uličke, pričom od susedných domov ho oddeľujú priľahlé pozemky, ktoré poskytnú majiteľom dostatok súkromia. Opis: rodinný dom je kompletne podpivničený s jedným obytným podlažím a podkrovím s manzardnou časťou. Obytné podlažie tvorí vstupná predsieň prechádzajúca do centrálnej chodby, priestrannej kuchyne, štyroch samostatných izieb, kúpeľne s WC, komory a schodiska do podkrovia a pivničnej časti. Pivničná časť pozostáva z troch miestností, kotolne a garáže pre jedno parkovacie státie. Dom bol postavený z kombinácie kvádre a pálenej tehly, podlahy sú betónové prekryté kombináciou linolea, kobercami a dlažbou( chodba a kúpeľňa ). Je napojený na el. energiu 220/380 V, verejný vodovod a plyn. Vykurovaný je ústredným kúrením vyhrievaným plynovým kotlom, teplá voda je pripravovaná súbežne s ústredným kúrením . Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. K dispozícii je priestranná garáž v pivničnej časti a samostatná hospodárska budova v zadnej časti domu. Dom je zachovalý, ihneď obývateľný a udržiavaný vo veľmi dobrom stave. K domu patrí pozemok o celkovej rozlohe 2168 m2.

4 izb. rodinný dom s rozsiahlym a slnečným pozemkom

Rodinný dom v rekonštrukcii, s rozsiahlym pozemkom v obci Rybany

Dátum pridania: 2.11.2016

Poloha: rekonštruovaný rodinný dom s rozsiahlym pozemkom sa nachádza v obci Rybany vzdialenej cca. 7 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný v okrajovej - menej frekventovanej časti obce s veľmi dobrým prístupom ku hlavnej ceste. Je situovaný na rovinatom a ohradenom pozemku, odsadený od cesty s veľkou záhradou v zadnej časti. Opis: samotný dom je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený s možnosťou obytného podkrovia. Prízemné podlažie je tvorené troma samostatnými izbami ( veľká obývačka s predprípravou na krb ), kuchyňou, kúpeľňou s WC, komorou, chodbou a schodiskom. Druhé podkrovné podlažie je v súčasnosti voľné, pričom bolo plánované na vytvorenie samostatnej bytovej jednotky. Dom je postavený z pálenej tehly s betónovými podlahami, v roku 2002 začala jeho kompletná rekonštrukcia s vytvorením nového podkrovia na keramickom strope. Podkrovie je postavené z kvádre s novou strechou predpripravenou ne jej zateplenie. Prízemné podlažie má zmenenú dispozíciu, nové odizolované podlahy s podlahovým kúrením, omietky, el. rozvody, odpady, plastové okná, predprípravu na krb. Dom má prívod el. energie 220 V, verejného vodovodu a plynu. Vykurovanie je plánované podlahovým kúrením s plynovým kotlom. Teplá voda má byť pripravovaná súbežne s UK. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Rekonštrukcia nie je dokončená. Ku jeho vybaveniu patrí studňa s úžitkovou vodou a malá hospodárska budova. Celková rozloha pozemku je 6776 m2.

Rodinný dom v rekonštrukcii, s rozsiahlym pozemkom v obci Rybany
Reality 1-20 z 372

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty749.74 €Zostup
byty 1-izbove637.56 €Zostup
byty 2-izbove729.07 €Zostup
byty 3-izbove795.67 €Vzostup
byty 4- a viac izbove805.90 €Vzostup
byty garsonky768.70 €
domy457.01 €Vzostup
novostavby972.10 €Vzostup
pozemky32.14 €Vzostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Prievidzi? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Prievidza, Chrenovec Brusno, Kanianka, Nedožery- Ladzany, Opatovce nad Nitrou, Poluvsie, Pravenec, Ráztočno, Veľká Čausa
Kontakt O nás Reklama
lang