prievidza.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Prievidzi a okolí

Reality 1-20 z 477

REALITY Prievidza a okolie

ZĽAVA ! Skladový areál na prenájom, PB – Sverepec + pozemok 4 974 m2

Dátum pridania: 26.9.2016

Ponúkame na prenájom skladový areál nachádzajúci sa v žiadanej lokalite v Považskej Bystrici, časť Sverepec. Areál má dobrú polohu – pri hlavnej ceste. Priestory sú v dobrom stave. Areál pozostáva z 4 974 m2 spevnenej asfaltovej plochy vhodnej na rôznorodé využitie, zo skladovej haly a dielne. Skladová hala má výmeru cca 461 m2, je nezateplená a jej súčasťou sú aj kancelárske priestory, ktoré sa prenajímajú aj so zariadením a sociálne zariadene s celkovou výmerou cca 130 m2. Dielňa je nezateplená a má výmeru cca 220 m2. Plocha pre manipuláciu je 720 m2. Prístup k areálu je po asfaltovej prístupovej ceste. Na pozemku sa nachádzajú všetky IS – voda + vlastná studňa, elektrina - podružné meranie, kanalizácia - splašková do žumpy a dažďová do potoka. Plyn je v ceste.  Konštrukcia hál je železobetonová/tehlová. Výhodami sú výborná dostupnosť aj pre nákladnú dopravu, blízkosť diaľničného privádzača na diaľnicu D1, bezproblémové parkovanie v areáli. Areál je vhodný je na výrobnú alebo obchodnú činnosť. Majiteľ požaduje prednostne prenajať celý komplex naraz, ale po dohode možnosť prenajatia aj po častiach. Cena za prenájom celého areálu je 1 197 €/mesiac + energie. Uvedená cena sú bez DPH. Majiteľ požaduje pri podpise nájomnej zmluvy 2 mesačnú kauciu + 1 mesačný nájom. 

ZĽAVA ! Skladový areál na prenájom, PB – Sverepec + pozemok 4 974 m2

Novostavba - holodom, Trenčín - centrum, 131 m2

Dátum pridania: 24.9.2016

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - novostavba - holodom vo veľmi žiadanej lokalite Trenčína na ulici Štefánikova. Nachádza sa na rovinatom pozemku s výmerou 131 m2.Dom má 4 izby + kk a 2 poschodia.  Dom nie je podpivničený , má sedlovú strechu, zateplená fasáda, vykurovanie plynovým kotlom, na prízemí podlahové kúrenie na poschodí príprava na radiátory, plastové okná, na poschodí je terasa. V okolí kompletná občianska vybavenosť. Cena domu je 87 000 €

Novostavba - holodom, Trenčín - centrum, 131 m2

Komerčný objekt na predaj, Považská Bystrica - pri rýchlom jednaní zľava !

Dátum pridania: 24.9.2016

Objekt sa nachádza v okrajovej časti Považskej Bystrice pri štátnej ceste číslo 61, na pozemku o celkovej výmere cca 3 000 m2. Objekt sa ponúka spolu s parkoviskom. Budova má zastavanú plochu cca 486 m2, je prízemná, čiastočne podpivničená so sedlovou strechou s nerovnakou výškou hrebeňa. V suteréne je sociálne zázemie objektov. Na prízemí sú priestory vhodné pre verejnosť, teda miestnosť bývalej reštaurácie a vybavená kuchyňa v prevádzkovom stave s príslušenstvom. Tento priestor však možno využiť na akúkoľvek podnikateľskú činnosť (showroom, reprezentačné priesotry, predaj motocyklov/štvorkoliek/skútrov/závesných motorov/apod. - možnosť zriadiť vzorkovú predajňu + servisné stredisko). V podkroví sú tri miestnosti, ktoré možno využívať ako kancelárie, nie sú však úplne dobudované - po dobudovaní možnosť využitia aj ako menší byt. Strop je obložený drevenými palúbkami. Objekt má podlahové kúrenie  a vlastnú plynovú kotolňu. Zásobovanie vodou je z verejného vodovodu, odkanalizovaný je do verejnej kanelizácie a vykurovaný je dvoma plynovými kotlami. V cene objektu je zahrnuté reštauračné zariadenie, bar, stoly, stoličky, kuchynské zariadenie. Objekt je na rovine, časť pozemku je svah. Cena zahŕňa cenu vlastného objektu spolu s pozemkom a parkoviskom.Nový majiteľ tento objekt môže prevádzkovať ako čokoľvek, teda nie je podmienkou to prevádzkovať ako reštauračné zariadenie. Veľkou výhodou je najmä lukratívna lokalita pri hlavnej, frekventovanej ceste. Dostupnosť diaľničného privádzača na diaľnicu D1, autobusové a MHD dopravné napojenie, v blízkosti sú rôzne obchodné prevádzky, benzínová pumpa, pohostinstvo, reštaurácia,... Cena objektu je 380 000 € + pri rýchlom jednaní možná zľava !!!

Komerčný objekt na predaj, Považská Bystrica - pri rýchlom jednaní zľava !

Polyfunkčná - administratívna budova so spevnenou plochou + parkovací priestor, Púchov - Horné Kočkovce, 746 m2

Dátum pridania: 24.9.2016

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú - administratívnu budovu v Púchove - Horné Kočkovce. Jedná sa o dvojpodlažný objekt bez výťahu s celkovou výmerou 746 m2. Je po čiastočnej rekonštrukcií: z časti plastové a z časti pôvodné drevené okná, keramické podlahy, koberce, PVC, fasáda – brizolit, ideálna možnosť prerobiť podľa predstáv a potrieb nového majiteľa. Sú tu všetky IS: voda, plyn, elektrina, kanalizácia. Objekt Je postavený na rovinatom pozemku s murovaným oplotením a možno ho využiť na rôzne účely. Veľkou výhodou je parkovanie priamo pri budove. V blízkosti sa nachádza autobusové aj vlakové dopravné napojenie. Dobrá poloha v priemyselnej časti mesta a tiež dobrá dopravná dostupnosť.

Polyfunkčná - administratívna budova so spevnenou plochou + parkovací priestor, Púchov - Horné Kočkovce, 746 m2

Tichý, rovinatý, slnečný pozemok, Beluša - Rybníky, 1693 m2

Dátum pridania: 24.9.2016

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 1693 m2, ktorý sa nachádza v žiadanej a tichej lokalite Beluša - Rybníky. Pozemok je pekný, rovinatý a slnečný. Šírka pozemku je cca 15-20 m. V katastri je vedený ako orná pôda, ale je tu možnosť zmeny na stavebný pozemok. Vedie k nemu spevnená prístupová cesta. IS : elektrina je na hranici pozemku, bez plynu, možnosť vybudovať vlastnú studňu. V okolí je pekná príroda a dostatočná občianska vybavenosť. V prípade rýchleho jednania a skutočného záujmu je možná dohoda.

Tichý, rovinatý, slnečný pozemok, Beluša - Rybníky, 1693 m2

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 2 320 m2

Dátum pridania: 23.9.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v Hornej Maríkovej (okr. PB), časť Ráztoka. Pozemok má celkovú výmeru až 2 320 m2, rozmery pozemku sú cca 94,67 m x 23,59 m. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce a v katastri vedený ako TTP. K pozemku vedie spevnená, prašná cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu zrubového typu alebo na výstavbu chaty či iného rekreačného zariadenia. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: voda a elektrika. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán. V blízkosti, cca 100 m od pozemku sa nachádza obľúbené lyžiarske stredisko SKI Ráztoka, takže pozemok je vhodný aj pre developerov.  V okolí je nádherná príroda Javorníkov so širokými celoročnými možnosťami pre turistiku.  Cena pozemku je 33 €/m2.

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 2 320 m2

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 3 937 m2

Dátum pridania: 23.9.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v Hornej Maríkovej (okr. PB), časť Ráztoka. Pozemok má celkovú výmeru až 3 937 m2, rozmery pozemku sú cca 43,5 m x 78,18 m. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce a v katastri vedený ako TTP. K pozemku vedie spevnená, prašná cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu zrubového typu alebo na výstavbu chaty či iného rekreačného zariadenia. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: voda a elektrika. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán. V blízkosti, cca 100 m od pozemku sa nachádza obľúbené lyžiarske stredisko SKI Ráztoka, takže pozemok je vhodný aj pre developerov.  V okolí je nádherná príroda Javorníkov so širokými celoročnými možnosťami pre turistiku.  Cena pozemku je 33 €/m2.

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 3 937 m2

Stavebný pozemok - Milochov - 2000 m2

Dátum pridania: 23.9.2016

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite Považskej Bystrice - mestská časť Milochov. Pozemok je rovinatý, slnečný, na hranici sú IS a studňa. Pozemok je vedený ako ovocný sad s možnosťou výstavby rodinného domu , alebo rekreačnej chaty. V okolí sa nachádza základná občianska vybavenosť a veľmi pekná príroda vhodná na oddych alebo rôzne športové aktivity. Cena pozemku je 26 €/m2.

Stavebný pozemok - Milochov - 2000 m2

Veľký stavebný pozemok, Sverepec, 4 578 m2 + 170 m2 prístupová cesta.

Dátum pridania: 23.9.2016

Ponúkame Vám na predaj stavebný, slnečný pozemok vo veľmi žiadanej lokalite v katastri obce Sverepec, okr.PB. Pozemok je rovinatý s výmerou 4 578 m2 + 170 m2 prístupová cesta. Pozemok je v katastri vedený ako orná pôda, ale v územnom pláne je povolená výstavba rodinných domov , alebo bytová výstavba. Prístupová cesta je prašná, IS cca 100 m od pozemku (elektrina, voda). V okolí sa nachádza základná občianska vybavenosť : potraviny, reštaurácia, škola, škôlka, detské ihriská... Cena pozemku je 30 €/m2 

Veľký stavebný pozemok, Sverepec, 4 578 m2 + 170 m2 prístupová cesta.

Pekný stavebný pozemok, Sverepec, 900 m2 + podiel na prístupovej ceste.

Dátum pridania: 23.9.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok o výmere 4 578 m2 s možnosťou rozdelenia na viaceré pozemky s podielom na ceste. Pozemok môže byť rozdelený po cca 900 m2. Prístupová cesta má 170 m2 a každý majiteľ pozemku by tu mal svoj podiel. Pozemok je v katastri vedený ako orná pôda, ale v územnom pláne je povolená výstavba rodinných domov, alebo bytová výstavba. Prístupová cesta je prašná, IS cca 100 m od pozemku. V okolí sa nachádza základná občianska vybavenosť : potraviny, reštaurácia, škola, škôlka, detské ihriská... Cena pozemku je 30 € / m2.

Pekný stavebný pozemok, Sverepec, 900 m2 + podiel na prístupovej ceste.

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 1044 m2

Dátum pridania: 23.9.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v Hornej Maríkovej (okr. PB), časť Ráztoka. Pozemok má celkovú výmeru 1044 m2. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce a v katastri vedený ako TTP. K pozemku vedie spevnená, prašná cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu zrubového typu alebo na výstavbu chaty, prípadne iného rekreačného zariadenia. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: voda a elektrika. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán. V blízkosti, cca 100 m od pozemku sa nachádza obľúbené lyžiarske stredisko SKI Ráztoka.  V okolí je nádherná príroda Javorníkov so širokými celoročnými možnosťami pre turistiku.  Cena pozemku je 21 €/m2.

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 1044 m2

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 345 m2

Dátum pridania: 23.9.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v Hornej Maríkovej (okr. PB), časť Ráztoka. Pozemok má celkovú výmeru 345 m2. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce a v katastri vedený ako orná pôda. K pozemku vedie spevnená, prašná cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu zrubového typu alebo na výstavbu chaty. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: voda a elektrika. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán. V blízkosti, cca 100 m od pozemku sa nachádza obľúbené lyžiarske stredisko SKI Ráztoka.  V okolí je nádherná príroda Javorníkov so širokými celoročnými možnosťami pre turistiku.  Cena pozemku je 33,-€/m2.

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 345 m2

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 843 m2

Dátum pridania: 23.9.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v Hornej Maríkovej (okr. PB), časť Ráztoka. Pozemok má celkovú výmeru 843 m2. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce a v katastri vedený ako orná pôda. K pozemku vedie spevnená, prašná cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu zrubového typu alebo na výstavbu chaty. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: voda a elektrika. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán. V blízkosti, cca 100 m od pozemku sa nachádza obľúbené lyžiarske stredisko SKI Ráztoka.  V okolí je nádherná príroda Javorníkov so širokými celoročnými možnosťami pre turistiku.  Cena pozemku je 33 €/m2.

Pozemok, Horná Maríková - Ráztoka, 843 m2

Reprezentatívne administratívne priestory, ArtPassage, Trenčín, 80 m2

Dátum pridania: 23.9.2016

Na prenájom lukratívne administratívne priestory, nachádzajúce sa na druhom nadzemnom podlaží polyfunkčného objektu ArtPassage v centre mesta Trenčín, na Legionárskej ulici. V ponuke je administratívny priestor s úžitkovou plochou 80 m2.  Kancelária bude po vzájomnej dohode majiteľa s novým nájomcm stavebne dokončená podľa požiadaviek nového nájomcu a pripravená k užívaniu. Súčasťou tohto priestoru je vlastné sociálne zariadenie a priestor na malú kuchynku. Priestor sa prenajíma bez zariadenia, je klimatizovaný a vykurovanie je riešené centrálne s tým, že v každom priestore sú samostatné merače energií. Pri realizácii týchto priestorov, boli a budú použité najmodernejšie a najkvalitnejšie materiály a prvky, takže priestory sú vysoko reprezentatívne ako pre malé, tak aj pre stredné firmy. Lukratívnosť priestoru spočíva aj v možnosti využitia zimnej záhrady umiestnenej na streche objektu napr. na rokovania. Ďalšou výhodou je nepochybne aj lokalita v ktorej sa polyfunkčný objekt ArtPassage nachádza – v centre krajského mesta s veľmi dobrou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Cena za prenájom tohto priestoru je 555,-€/mes. + DPH + energie. 

Reprezentatívne administratívne priestory, ArtPassage, Trenčín, 80 m2

Výrazná zľava ! Lukratívny pozemok, Považská Bystrica - Jelšové, 7 394 m2

Dátum pridania: 23.9.2016

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok vo veľmi žiadanej lokalite Považskej Bystrice, časť Jelšové. Pozemok je čiastočne rovinatý a čiastočne svahovitý, slnečný s výmerou až 7 394 m2. Na pozemku sú všetky IS (voda, plyn, elektrina, kanalizácia) a k pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinnej vily, prípadne viacerých rodinných domov. Dá sa rozparcelovať po 1 000 m2 pre 6 pozemkov. V katastri je vedený ako orná pôda. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, materská škola, pumpa, do centra mesta je to len pár minút. Cena pozemku je 33 €/m2. VÝBORNÁ PONUKA V JEDNEJ Z NAJLUKRATÍVNEJŠÍCH MESTSKÝCH ČASTÍ mesta Považská Bystrica. 

Výrazná zľava ! Lukratívny pozemok, Považská Bystrica - Jelšové, 7 394 m2

Pekný stavebný pozemok, Papradno 447 m2

Dátum pridania: 22.9.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný, svahovitý, slnečný pozemok o výmere 447 m2. Pozemok sa nachádza v katastri obce Papradno a  je vhodný na stavbu RD alebo rekreačnej chaty. Je takmer štvorcového tvaru, z jednej strany susediaci plot, plyn je dovedený pri ceste, voda je riešená studňou. Prístupová cesta je asfaltová. V okolí dostatočná občianska vybavenosť. Pekné okolie a príroda. Cena pozemku je 6 000 €

Pekný stavebný pozemok, Papradno 447 m2

Pozemok, Dohňany – Mostište (okr.Púchov), 4371 m2

Dátum pridania: 22.9.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný pozemok v žiadanej lokalite v obci Dohňany, katastrálne územie Mostište (okr. PU). Pozemok má celkovú výmeru 4371 m2, je rovinatý. Je umiestnený v zastavanom území obce a v katastri vedený ako TTP (3264 m2) a zastavané plochy (1107 m2). K pozemku vedie asfaltová cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov. Inžinierske siete sú pri pozemku. VÝBORNÁ CENA!!!

Pozemok, Dohňany – Mostište (okr.Púchov), 4371 m2

Veľký pozemok Udiča - Uhry, 9 785 m2.

Dátum pridania: 22.9.2016

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný, slnečný pozemok neďaleko Považskej Bystrice v katastrálnom území obce Udiča. Pozemok je svahovitý, nachádza sa mimo zastavaného územia v tichej lokalite na samote s výmerou 9 785 m2. Pozemok je z časti orná pôda - 6333 m2, a z časti lesný pozemok - 3 059 m2, ostatnú časť tvorí cesta 393 m2. Približne 300 m od pozemku vedie elektricé vedenie, možnosť vybudovať vlastnú studňu. Pozemok pretína turistický chodník,  je vhodný na rekreačné účely, na výstavbu chaty... Cena pozemku je 8 €

Veľký pozemok Udiča - Uhry, 9 785 m2.

Na prenájom obchodný priestor, Púchov, 130 m2

Dátum pridania: 22.9.2016

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory vo veľmi žiadanej lokalite Púchov s výmerou 130 m2.  Priestor sa nachádza na prízemi, prístupová cesta je asfaltová, dopravné napojenie MHD, autobus. Podlahy sú keramické, vykurovanie  plynové, okná plastové. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Cena prenájmu je 800 € + 200 € energie / mesiac aj s DPH. 

Na prenájom obchodný priestor, Púchov, 130 m2

Veľký 3 - izbový byt na prenájom, po kompletnej rekonštrukcii, Trenčín - Zlatovce 88 m2

Dátum pridania: 22.9.2016

Ponúkame Vám na prenájom veľký a zároveň veľmi pekný,  zrekonštruovaný  3 izbový byt vo veľmi žiadanej lokalite  v Trenčíe - Zlatovce na ul.  Staničná. Nachádza sa na 5/5 poschodí zatepleného bytového domu a výmerou 88 m2 +  balkón + logia 7 m2 + garáž. Garáž nie je podmienkou prenájmu. V byte sú vymenené plastové okná, laminátové a keramické podlahy, murované jadro, kúpeľňa pekne zrekonštruovaná s vaňou a bidetom + oddelené WC, vstavané skrine, vlastný plynový kotol. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť + parkovanie pri dome ako aj v garáži. Nájom je 450 €/mesiac + 180 € energie / mesiac bez DPH. Pri prenájme aj garáže + 30 € / mesiac. Nájom sa vypláca do 10. dňa v mesiaci vopred. 

Veľký 3 - izbový byt na prenájom, po kompletnej rekonštrukcii, Trenčín - Zlatovce 88 m2
Reality 1-20 z 477

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty675.74 €Vzostup
byty 1-izbove616.84 €Zostup
byty 2-izbove644.34 €Vzostup
byty 3-izbove715.11 €Vzostup
byty 4- a viac izbove669.73 €Vzostup
byty garsonky768.70 €
domy337.30 €Vzostup
novostavby794.92 €
pozemky30.17 €Zostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Prievidzi? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Prievidza, Chrenovec Brusno, Kanianka, Nedožery- Ladzany, Opatovce nad Nitrou, Poluvsie, Pravenec, Ráztočno, Veľká Čausa
Kontakt O nás Reklama
lang