prievidza.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Prievidzi a okolí

Reality 1-20 z 452

REALITY Prievidza a okolie

Veľký stavebný pozemok, Plevník-Drienové , 2500 m2, možnosť rozdelenia.

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný, veľký,  stavebný a  rovinatý pozemok o výmere 2500 m2. Nachádza sa vo veľmi peknej a tichej lokalite. Blízko pozemku je vodovod, plynová prípojka, elektrická prípojka. Vhodný na výstavbu rodinného domu alebo viacerých domov. Prístupová cesta je asfaltová, no je potrebné dobudovať zjazd na pozemok. Výhodou je dopravné napojenie, v blízkosti sa nachádza diaľničný privádzač, železnica. V okolí  je škola, škôlka, potraviny, pošta, obecný úrad... Pozemok je možné rozdeliť na dve časti.  Cena pozemku je 33 € /m2.

Veľký stavebný pozemok, Plevník-Drienové , 2500 m2, možnosť rozdelenia.

Stavebný pozemok, Plevník-Drienové, 1250 m2

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný rovinatý stavebnýn pozemok o výmere 1250 m2.  V blízkosti sa nachádza vodovod, plynová prípojka, elektrická prípojka. Vhodný na výstavbu rodinného domu, prístupová cesta je asfaltová, no je potrebné dobudovať zjazd na pozemok. Pozemok je možno rozšíriť až na 2500 m2. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť : škola, škôlka, potraviny, pošta, obecný úrad... Výhodouje , že v blízkosti sa nachádza diaľničný privádzač, železnica. Cena pozemku je 33 €/m2.

Stavebný pozemok, Plevník-Drienové, 1250 m2

Slnečný stavebný pozemok Prečín, okr. Považská Bystrica

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame na predaj veľmi pekný, mierne svahovitý pozemok v obci Prečín. Pozemok je určený na výstavbu rodinných domov. Všetky inžinierske siete sa nachádzajú na hranici pozemku. Priamo za pozemkom sa nachádza les. Pozemok je veľmi slnečný. Možná dohoda.

Slnečný stavebný pozemok Prečín, okr. Považská Bystrica

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 1 908 m2

Dátum pridania: 26.8.2016

Ponúkame na predaj pekný rekreačný pozemok v žiadanej  a tichej lokalite Nimnica okr. Púchov. Pozemok je rovinatý, slnečný, vhodný na výstavbu rekreačnej alebo záhradnej chaty s výmerou 1908 m2. K pozemku vedie prašná cesta a nie je oplotený. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán.  Pozemok je vedený ako orná pôda V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť. Cena pozemku je 5 €/m2.

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 1 908 m2

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 2 226 m2

Dátum pridania: 25.8.2016

Ponúkame na predaj pekný rekreačný pozemok v žiadanej  a tichej lokalite Nimnica okr. Púchov. Pozemok je svahovitý, slnečný, vhodný na výstavbu rekreačnej alebo záhradnej chaty s výmerou 2 226 m2. K pozemku vedie prašná cesta a nie je oplotený. Na pozemku je elektrina a vlastná studňa. Na pozemok je vypracovaný geometrický plán.  V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť. Cena pozemku je 9,60 €/ m2.

Výrazná zľava!!! Na predaj rekreačný pozemok, Nimnica 2 226 m2

Luxusný, zariadený 4+1-izbový byt, Trenčín – Jesenského ul., 137,04 m2, CENA DOHODOU

Dátum pridania: 25.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, čiastočne  zariadený 4 + 1-izbový byt, nachádzajúci sa v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jesenského ul. Byt sa nachádza na 1. Nadzemnom podlaží z 5-tich, v objekte je výťah. Byt má výmeru 137,04 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Aj detské izby, spálňa a obývacia izba majú vstupy na druhý balkón/terasu. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je veľmi luxusne prevedený. V obývacej izbe nechýba krb, v kuchyni s kuchynskou linkou na mieru sú značkové vstavané spotrebiče. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo, vlastná pivnica (na chodbe pri byte)...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. LUKRATÍVNA PONUKA!!!

Luxusný, zariadený 4+1-izbový byt, Trenčín – Jesenského ul., 137,04 m2, CENA DOHODOU

Znížená cena !!! Chalupa po kompletnej rekonštrukcii, Zliechov, 489 m2

Dátum pridania: 25.8.2016

Ponúkame Vám na predaj peknú chalupu v Zliechove okr. Ilava. Nachádza sa vo veľmi žiadanej a tichej lokalite na rovinatom pozemku , ktorý je postupne svahovitý, kde je záhrada. Dom je kompletne zrekonštruovaný ,zateplená fasáda z 3 strán, strecha nová, sedlová, má 3 poschodia a 5 izieb, prízemie, poschodie, podkrovie. Na prízemí je kuchyňa, obývacia miestnosť s krbom, kúpeľňa. V pivnici je dielňa, elektrický kotol , ktorý je napojený na etážové kúrenie.V dome sú liatinové radiátory, krb dokáže vykúriť celú chalupu. Na každom poschodí sa nachádza kúpeľňa.Dom má nové plastové okná, nové plávajúce a keramické  podlahy, nové točené schodisko, drevené obklady. Pri dome je drevený altánok so záhradným grilom. Z terasy veľmi pekný výhľad na Strážovské vrchy. Chalupa je vhodná na celoročné bývanie alebo ako rekreačná chata, taktiež vhodná na podnikanie. V okolí dostatočná občianska vybavenosť, v zime možnosť lyžovania v SKI Čičmany, v lete turistika, hubárčenie... Cena je 80 730 €

Znížená cena !!! Chalupa po kompletnej rekonštrukcii, Zliechov, 489 m2

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jesenského ul., 140,91 m2 - DOHODOU.

Dátum pridania: 25.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, luxusný  4-izbový holobyt s 2 kúpeľňami, 3 WC, pracovňou, 2 šatníkmi, komorou a kotolňou + balkón + terasa + pivnica na chodbe. Tento jedinečný byt sa nachádza v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jesenského ul. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží z 5-tich, v objekte je výťah. Byt má výmeru až 140,91 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón, z obývacej izby na terasu. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom – z izieb a spálne je vchod na terasu. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je v štádiu holobytu, takže je tu priestor na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo,...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. Cena bytu je Dohodou. LUKRATÍVNA PONUKA!!! Fotografie sú len ilustratívne zo vzorového bytu!!!

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jesenského ul., 140,91 m2 - DOHODOU.

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jilemnického ul., 154,61 m2,CENA DOHODOU

Dátum pridania: 25.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, luxusný  4-izbový holobyt s 2 kúpeľňami, 3 WC, pracovňou, 2 šatníkmi, komorou a kotolňou + balkón + terasa + pivnica na chodbe. Tento jedinečný byt sa nachádza v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jilemnického ul. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží z 5-tich (rovnaké byty s rovnakou dispozíciou a výmerou sú k dispozícii aj na 2., 3. a 4. nadzemnom podlaží), v objekte je výťah. Byt má výmeru neuveriteľných 154,61 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón, z obývacej izby na terasu. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je v štádiu holobytu, takže je tu priestor na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo,...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. LUKRATÍVNA PONUKA!!! Fotografie sú len ilustratívne zo vzorového bytu!!!

Nadštandardný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jilemnického ul., 154,61 m2,CENA DOHODOU

Luxusný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jilemnického ul., 142,65 m2 - CENA DOHODOU

Dátum pridania: 24.8.2016

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardný, luxusný  4-izbový holobyt s 2 kúpeľňami, 3 WC, 2 šatníkmi, komorou a kotolňou + balkón + terasa + pivnica na chodbe. Tento jedinečný byt sa nachádza v novostavbe polyfunkčného domu v centre Trenčína, na Jilemnického ul. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží z 5-tich (rovnaké byty s rovnakou dispozíciou a výmerou sú k dispozícii aj na 2. a 4. nadzemnom podlaží), v objekte je výťah. Byt má výmeru neuveriteľných 142,65 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, kde je vstup do WC, šatníka a obývacej izby, ktorá je prepojená s jedálňou a  kuchyňou. Z kuchyne je vstup do komory a na balkón, z obývacej izby na terasu. Z obývacej izby vedie chodba, z ktorej sa vstupuje do zvyšných miestností: kotolňa s práčovňou, pracovňa so vstupom na balkón, 2 detské izby a spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Byt je priestranný, slnečný, izby sú nepriechodné, sú tu použité nadštandardné materiály a celý byt je v štádiu holobytu, takže je tu priestor na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Byt je klimatizovaný, napojený na TV, internet aj telefón,   čiastočne inteligentný elektronický systém (ovládanie centrálnych svietidiel), interiérové ploché, príp. presklené dyhované dvere – dyhované obložky, exteriérové protipožiarne dvere s kódovacím bezpečnostným zámkom, samostatné vykurovanie – kondenzačný kotol (rádiatory) kombinované s podlahovým vykurovaním, plávajúce podlahy, zábradlie balkónov z antikoru + bezrámové nepriehľadné sklo,...  Parkovanie  vozidiel je možné v suteréne bytového domu, kde je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, výhodou je aj to, že na prízemí objektu je 5 obchodných prevádzok. Nakoľko sa objekt nachádza v centre mesta, v dosahu je kompletná občianska vybavenosť. LUKRATÍVNA PONUKA!!! Fotografie sú len ilustratívne zo vzorového bytu!!!

Luxusný 4-izbový holobyt + 2 kúpeľne, Trenčín – Jilemnického ul., 142,65 m2 - CENA DOHODOU

Komerčné priestory na prenájom, Považská Bystrica ul. Mládežnícka

Dátum pridania: 18.8.2016

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom ( 1-5 rokov ),veľmi dobrý komerčný objekt - administratívne priestory v žiadanej lokalite mesta Považská Bystrica na ul. Mládežnícka. Objekt je po 100 % rekonštrukcii, je o štandarde pre zdravotné zariadenia to znamená , že tam môžu byť ambulancie, služby maséra, predajňa zdravotných pomôcok, očná optika spojená s ambulanciou, zubár, sanitárne služby ... . V časti priestorov na prízemí ( viď prílohu 1C ) môže byť obchodná činnosť s vlastným vstupom. Sú tu aj priestory, ktoré vyhovujú röntgenovému ( RTG ) zariadeniu. Vyhovujú aj ako kancelárske priestory pre spoločnosti s rôznym počtom zamestnancov. Komerčná budova je vhodná pre rozmanitú podnikateľskú činnosť. V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť, je tu veľa firiem, autobusové nástupište, železničná stanica... cena prenájmu je 5 € / m2 / mesiac + DPH + energie + paušál. Možnosť prenajať aj v menších výmerách a DOHODA o cene je možná !!!

Komerčné priestory na prenájom, Považská Bystrica ul. Mládežnícka

3 izb. rodinný dom so záhradou v Partizánskom - časť Šimonovany

Dátum pridania: 15.8.2016

Poloha: útulný a zachovalý dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom 754 m2 sa nachádza v Partizánskom, vo vyhľadávanej lokalite časti Šimonovany. Lokalita má dobrú dostupnosť ku centru mesta ako aj k miestnym zamestnávateľom. Je situovaný v príjemnom prostredí vedľajšej ulice, medzi rodinnými domami, na rovinatom - ohradeným pozemku. Opis: rodinný dom je dvojpodlažný ( horné podlažie podkrovné ) a čiastočne podpivničený. Prízemné obytné podlažie je tvorené vstupnou chodbou so schodiskom na poschodie, samostatnou izbou využívanou ako obývačka, kuchyňou, kúpeľňou, samostatným WC a komorou. Na druhom podlaží sú k dispozícii dve samostatné podkrovné izby. Pivničnú časť tvorí miestnosť využívaná ako kotolňa a sklad. V zadnej časti domu sa nachádza miestnosť so samostatným vstupom z dvora využívaná ako letná kuchyňa a hospodárska časť. Dom je udržiavaný a zachovalý. Je postavený z pálenej tehly, napojený na el. energiu, verejný vodovod, plyn ako aj kanalizáciu. Vykurovaný je ústredným kúrením vyhrievaným plynovým kotlom. Na pozemku je k dispozícii studňa s úžitkovou vodou. Celková rozloha pozemku je 754 m2.

3 izb. rodinný dom so záhradou v Partizánskom - časť Šimonovany

2 izbový zariadený, kompletne zrekonštruovaný byt 65 m2 s vlastným kúrením v obci Uhrovec

Dátum pridania: 15.8.2016

Poloha: kompletne zrekonštruovaný 2 byt s vlastným kúrením sa nachádza len 6 km od Bánoviec nad Bebr. - v obci Uhrovec. Je situovaný v blízkosti centra obce v štvorposchodovom panelovom bytovom dome - na jeho druhom poschodí. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť ( škola, škôlka,obchody, zdravotné stredisko... ), zrekonštruovanú školu, zdravotné stredisko a námestie, nové multifunkčné ihrisko a detské ihrisko a je zasadená do príjemného podhorského prostredia. Opis: byt pozostáva z priestrannej vstupnej predsiene, dvoch samostatných izieb, samostatnej veľkej komory s loggiou, kuchyne s jedálenským kútom a kúpeľne s WC. K jeho vybaveniu patrí vyššie uvedená loggia v komore a veľká pivnica ( 2 x 5 m ) v suteréne. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové murované jadro s obkladom a sanitou, vymenené plynové vykurovacie telesá, plastové okná, kuchynská linka, dlažba v predsieni a kuchyni, plávajúce podlahy v izbách, výmenu elektroinštalácie, vstupné bezpečnostné dvere, vstavané skrine v izbe, stierky ... K dispozícii je káblová televízia. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom el. bojleri, vykurovanie je zabezpečené vlastnými plynovými vykurovacími telesami. Byt je priestranný s celkovou rozlohou 65 m2 a v cene je zahrnuté aj jeho zariadenie.

2 izbový zariadený, kompletne zrekonštruovaný byt 65 m2 s vlastným kúrením v obci Uhrovec

2 izb. byt 52,7 m2 s loggiou, pivnicou na ulici Gorazdova

Dátum pridania: 30.7.2016

Poloha: 2 izbový byt sa nachádza v tichej časti sídliska Dubnička, v blízkosti termálneho kúpaliska - na ulici Gorazdova. Je situovaný na štvrtom poschodí, v zateplenom bytovom dome so zrekonštruovanou strechou a orientáciou okien v izbe a kuchyni na slnečnú juhozápadnú stranu. Opis: Byt pozostáva z priestrannej vstupnej predsiene, dvoch samostatných izieb, kuchyne s loggiou, kúpeľne a samostatného WC. V suteréne bytového domu je k dispozícii uzamykateľná pivnica. Byt sa nachádza v pôvodnom stave s oknami v izbách vymenenými za plastové. Samotný činžiak je zateplený, má zrekonštruovanú strechu, vymenené okná na schodisku a je vybavený vlastnou kotolňou. Vchod je chránený elektronickým vrátnikom. Celková rozloha bytu je 52,7 m2. Parkovanie je možné na parkovisku pri činžiaku.

2 izb. byt 52,7 m2 s loggiou, pivnicou na ulici Gorazdova

Dobová, 3 izbová, ihneď užívateľná chalupa v obci Kšinná

Dátum pridania: 30.7.2016

Poloha: 3 izbová, dvojpodlažná dobová chalupa so záhradou sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Kšinná, vzdialenej cca 15 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaná v tichej vedľajšej uličke, na svahovitom pozemku s vjazdom cez spoločné nádvorie so susediacimi stavbami. Zo záhrady je príjemný výhľad na obec a okolitú prírodnú panorámu. Z pozemku je taktiež dobrá dostupnosť ku samotnému centru obce asfaltovou cestou. Opis: Chalupa je dvojpodlažná, čiastočne podpivničená ( pod izbou ) s hospodárskou budovou v zadnej časti. Prízemné podlažie je tvorené vstupnou halou slúžiacou ako kuchyňa a obývačka, murovaným sprchovým kútom a samostatnou izbou. Na poschodí dostupnom po drevenom vonkajšom schodisku sa nachádzajú dve samostatné izby a chodba. Chalupa je postavená z kameňa s betónovými podlahami ( na poschodí poter na trámovom strope ). Je vykurovaná kachľami na tuhé palivo a ihneď užívateľná. Prešla postupnou rekonštrukciou a opravami s ohľadom na zachovanie architektúry - podlahy, kuchynský kút s linkou, izolácia stropu v kuchyni, sprchovací kút, vytvorenie izieb na poschodí, elektroinštalácia, vykurovacie telesá, el. bojler na teplú vodu a ďalšie úpravy. K dispozícii je el. energia 220/380 V a verejný vodovod. Za chalupou sa nachádza záhrada s hospodárskou budovou využívanou ako sklad. Spolu s chalupou sa bude prevádzať aj podiel na parcele pod stavbami a záhradou.

Dobová, 3 izbová, ihneď užívateľná chalupa v obci Kšinná

Veľmi pekný stavebný pozemok 1241m2 v Beluši

Dátum pridania: 29.7.2016

Ponúkame na predaj veľmi pekný stavebný pozemok v obci Beluša. Pozemok sa nachádza hneď pri hlavnej ceste v rámci obce. Je rovinatý s priamym prístupom z asfaltovej komunikácia. Sú tu k dispozícií všetky inžinierske siete. Priamo na pozemku je vodomerná šachta, plynová prípojka. Na hranici pozemku je elektrický stĺp a v ceste sa nachádza kanalizácia. Na pozemku je bez akýchkoľvek problémov možné stavať rodinný dom. V minulosti tu už bolo vydané stavebné povolenie.

Veľmi pekný stavebný pozemok 1241m2 v Beluši

Slnečný stavebný pozemok 568m2 Dolný Moštenec

Dátum pridania: 28.7.2016

Ponúkame na predaj krásne slnečné pozemky v novovybudovanej obytnej zóne na okraji Považskej Bystrice pri Dolnom Moštenci. Projekt je aktuálne v štádiu výstavby. Po ukončení prác bude k jednotlivým pozemkom viesť asfaltová komunikácia, každý pozemok bude mať taktiež elektrickú a vodovodnú prípojku,ako aj kanalizáciu. Na ulici bude tiež verejné osvetlenie a protipožiarne hydranty. Je možné ihneď začať vybavovať územné a stavebné povolenie.

Slnečný stavebný pozemok 568m2 Dolný Moštenec

Stavebný slnečný pozemok Dolný Moštenec 942m2

Dátum pridania: 28.7.2016

Ponúkame na predaj krásne slnečné pozemky v novovybudovanej obytnej zóne na okraji Považskej Bystrice pri Dolnom Moštenci. Projekt je aktuálne v štádiu výstavby. Po ukončení prác bude k jednotlivým pozemkom viesť asfaltová komunikácia, každý pozemok bude mať taktiež elektrickú a vodovodnú prípojku,ako aj kanalizáciu. Na ulici bude tiež verejné osvetlenie a protipožiarne hydranty. Je možné ihneď začať vybavovať územné a stavebné povolenie.

Stavebný slnečný pozemok Dolný Moštenec 942m2

Slnečný pozemok v Dolnom Moštenci 811m2

Dátum pridania: 28.7.2016

Ponúkame na predaj krásne slnečné pozemky v novovybudovanej obytnej zóne na okraji Považskej Bystrice pri Dolnom Moštenci. Projekt je aktuálne v štádiu výstavby. Po ukončení prác bude k jednotlivým pozemkom viesť asfaltová komunikácia, každý pozemok bude mať taktiež elektrickú a vodovodnú prípojku,ako aj kanalizáciu. Na ulici bude tiež verejné osvetlenie a protipožiarne hydranty. Je možné ihneď začať vybavovať územné a stavebné povolenie.

Slnečný pozemok v Dolnom Moštenci 811m2

Krásny slnečný pozemok v Dolnom Moštenci 716m2

Dátum pridania: 28.7.2016

Ponúkame na predaj krásne slnečné pozemky v novovybudovanej obytnej zóne na okraji Považskej Bystrice pri Dolnom Moštenci. Projekt je aktuálne v štádiu výstavby. Po ukončení prác bude k jednotlivým pozemkom viesť asfaltová komunikácia, každý pozemok bude mať taktiež elektrickú a vodovodnú prípojku,ako aj kanalizáciu. Na ulici bude tiež verejné osvetlenie a protipožiarne hydranty. Je možné ihneď začať vybavovať územné a stavebné povolenie.

Krásny slnečný pozemok v Dolnom Moštenci 716m2
Reality 1-20 z 452

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty673.17 €Vzostup
byty 1-izbove588.38 €Vzostup
byty 2-izbove642.15 €Zostup
byty 3-izbove715.80 €Vzostup
byty 4- a viac izbove648.11 €Zostup
byty garsonky768.70 €
domy271.25 €Vzostup
novostavby722.65 €
pozemky29.73 €Zostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Prievidzi? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Prievidza, Chrenovec Brusno, Kanianka, Nedožery- Ladzany, Opatovce nad Nitrou, Poluvsie, Pravenec, Ráztočno, Veľká Čausa
Kontakt O nás Reklama
lang