Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Prievidzi a okolí

Ponuky 1-20 z 186

Ponuky práce Prievidza a okolie

Interview na nemecké zaoceánske lode - Viedeň

  Dátum pridania: 14.4.2014

 - aktívna znalosť nemeckého jazyka + komunikatívna angličtina - prax priamo na pozícii o ktorú sa zaujímate, ideálne za posledné 2 roky, Interview sa bude konať 7. 5. 2014 v jednom z Viedeňských hotelov. K účasti na interview je potrebné registrovať sa u nás a absolvovať vstupný pohovor. Registrovať sa môžete priamo na našej stránke concordiaagency(bodka)com, prípadne nám môžete poslať Váš životopis e-mailom.

Administrativa

  Dátum pridania: 14.4.2014

 spolahlivost

Práca na doma

  Dátum pridania: 13.4.2014

 PC, net

4* riečne lode s americkou klientelou - Interview

  Dátum pridania: 10.4.2014

 - aktívna znalosť anglického jazyka (hlavne pri pozíciách v priamom styku s hosťom) - predchádzajúce pracovné skúsenosti s pozíciou alebo podobnou pozíciou, o ktorú máte záujem - minimálny vek 19 rokov - flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom, pracovitosť, snaživosť, dynamickosť, entuziazmus, presnosť, dochvíľnosť, priateľskosť, lojálnosť, zodpovednosť - silná orientácia na hostí - tímový hráč, Interview sa bude konať v začiatkom Mája 2014 v jednom z Bratislavských hotelov. K účasti na interview je potrebné registrovať sa u nás a absolvovať vstupný pohovor. Registrovať sa môžete priamo na našej stránke concordiaagency(bodka)com, prípadne nám môžete poslať Váš životopis e-mailom.

PRÁCA NA DOMA PRI PC

  Dátum pridania: 8.4.2014

 ochota pracovať

PRÁCA NA DOMA PRI PC

  Dátum pridania: 8.4.2014

 ochota pracovať

Interview na 4* riečne lode s americkou klientelou

  Dátum pridania: 7.4.2014

 PODMIENKY ZAMESTNANIA: - aktívna znalosť anglického jazyka (hlavne pri pozíciách v priamom styku s hosťom) - predchádzajúce pracovné skúsenosti s pozíciou alebo podobnou pozíciou, o ktorú máte záujem - minimálny vek 19 rokov - flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom, pracovitosť, snaživosť, dynamickosť, entuziazmus, presnosť, dochvíľnosť, priateľskosť, lojálnosť, zodpovednosť - silná orientácia na hostí - tímový hráč, K účasti na interview je potrebné registrovať sa u nás a absolvovať vstupný pohovor.

Práca na doma

  Dátum pridania: 6.4.2014

 PC, net

Zarob si surfovaním po interete

  Dátum pridania: 5.4.2014

 

FANTASTICKA PONUKA PRACE ! Uz aj na SLOVENSKU

  Dátum pridania: 3.4.2014

 PC,Notebook .. Internet Chut pracovat

KM-JOB s.r.o. práca pre mužov, ženy a páry v ČR

  Dátum pridania: 3.4.2014

 vzdelanie minimálne SOU alebo maturita , ochota pracovať v ČR dlhodobo

Práca v lese

  Dátum pridania: 1.4.2014

 pracovnú disciplínu, chuť pracovať

Administrativa

  Dátum pridania: 31.3.2014

 spolahlivost

Práca na doma

  Dátum pridania: 30.3.2014

 PC, net

Práca pre čašníčky, kuchárov, pekárov a cukrárov

  Dátum pridania: 29.3.2014

 Výučný list/študentky čašníckych škôl

PONUKA PRACE ! JEDNODUCHE KLIKANIE

  Dátum pridania: 29.3.2014

 INTERNET Chut pracovat

Ponúkame prácu MÄSIAROM. Plat 1600 Eur netto

  Dátum pridania: 27.3.2014

 !!! Prax s vykosťovaním alebo porážkou bravčoviny je potrebná !!! Domáce zabíjačky Vám na zvládnutie vstupných testov nebudú stačiť. Požadovaná je aj : - dobrá fyzická kondícia - chuť pracovať - zodpovednosť - samostatnosť , Životopis pošlite na emailovú adresu : martina@universalconsulting.sk Alebo poštou na adresu : Universal Consulting s.r.o. Štúrovo nám. 18 911 01 Trenčín Alebo nás kontaktujte telefonicky 0327440174 a dohodnite si s nami ďalší postup. Radi sa s Vami stretneme aj osobne. Pravidelne organizujeme informačné stretnutia a najbližšie budeme v mestách : Trenčín, Žilina, Košice, Poprad, Dunajská Streda, Hurbanovo, Nitra, Prievidza, Bratislava. Stretnutia sú dobrovoľné a bezplatné. Pracovnú ponuku Vám radi vysvetlíme aj telefonicky ak sa stretnutia nemôžete zúčastniť.

Personálny konzultant

  Dátum pridania: 27.3.2014

 Vzdelanie: • Vysokoškolské I. stupňa • Vysokoškolské II. stupňa • Vysokoškolské III. stupňa Zameranie: • Ľudské zdroje a personalistika, psychológia, ekonomické, humanitné Jazyk: • Anglický jazyk - aktívne Osobnostné a iné požiadavky: • kvalitné komunikačné a prezentačné zručnosti • osobnostná zrelosť • vnútorná motivácia orientovaná na dosahovanie výsledkov • zodpovednosť za plnenie plánov • priama skúsenosť s akvizíciami • samostatný a kreatívny prístup k práci, schopnosť konštruktívneho riešenia situácií • zmysel pre čestnosť a otvorenosť v komunikácii – tímový hráč • profesionalita v prístupe ku klientom a kandidátom • pozitívny prístup k osobnému rastu a sebarealizácii • Vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič • MS Office – pokročilá úroveň , Vážení uchádzači, vážime si Váš prejavený záujem a čas, ktorý ste tejto pracovnej ponuke venovali. Ďakujeme Vám za zaslanie Vašich životopisov. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti a kompetencie spĺňajú naše požiadavky.

Commis de Cuisine / Chef de Partie

  Dátum pridania: 25.3.2014

 - vyžaduje sa aktívna znalosť nemeckého a anglického jazyka - predošlé pracovné skúsenosti z výletných lodí, prípadne 4* hotela, Ponúkame prácu na zaoceánskych výletných lodiach na pozíciách v kuchyni pre veľkú nemeckú lodnú spoločnosť, ktorá prevádzkuje niekoľko zaoceánskych výletných lodí.

Trainee / Restaurant Steward

  Dátum pridania: 25.3.2014

 - vyžaduje sa aktívna znalosť nemeckého a anglického jazyka - predošlé pracovné skúsenosti z výletných lodí, prípadne 4* hotela, Ponúkame prácu na zaoceánskych výletných lodiach na pozíciách v reštaurácii pre veľkú nemeckú lodnú spoločnosť, ktorá prevádzkuje niekoľko zaoceánskych výletných lodí.

Ponuky 1-20 z 186

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Prievidzi a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Prievidza, Chrenovec Brusno, Kanianka, Nedožery- Ladzany, Opatovce nad Nitrou, Poluvsie, Pravenec, Ráztočno, Veľká Čausa

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama |
lang