prievidza.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Prievidzi a okolí

Ponuky 1-20 z 163

Ponuky práce Prievidza a okolie

Pracovník vo výrobe plastových a hliníkových okien (PD)

  Dátum pridania: 22.7.2017

  , Ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky doručené žiadosti starostlivo posúdime. Na pracovný pohovor pozveme len vybraných uchádzačov.

Disponent logistiky

  Dátum pridania: 22.7.2017

  , Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti Carcoustics Slovakia Nováky alebo na emailovú adresu (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracúvané, kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Carcoustics Slovakia Nováky za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie do času, kým sa neuvoľní alebo bude vytvorená pracovná pozícia zodpovedajúca mojim požiadavkám a kvalifikácií, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa poskytnutia súhlasu na spracovanie mojich osobných údajov. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa jeho poskytnutia. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

V prípade, ak nám súhlas so spracovaním vašich osobných údajov nebude doručený spolu s vašim životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač výberového konania, vaše osobné údaje budú zlikvidované.

***
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
***

Asistent predajcu pre školy

  Dátum pridania: 22.7.2017

  , Túžite po zásadnej zmene a už dnes máte výborné a overiteľné výsledky v doterajšej práci? Ste komunikatívna a máte organizačné schopnosti? Viete počúvať zákazníkov a ponúknuť im riešenia, ktoré ich oslovia? A sa nebojíte výziev a tvrdej práce, vitajte v našom tíme!

Manažér logistiky

  Dátum pridania: 22.7.2017

 

Technický asistent

  Dátum pridania: 21.7.2017

 elektrotechnické, resp. technické , Žiadosť so životopisom a telefonickým kontaktom posielajte na adresu: Wire Technologies s.r.o., Podjazdová ulica 21, 971 01 Prievidza, resp. na e-mailovú adresu: jana.jezekova@wiretechnologies.sk. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Automatizačný špecialista

  Dátum pridania: 21.7.2017

 

Junior asistent predaja na pobočke - trainee pozícia

  Dátum pridania: 21.7.2017

  , Hľadáme do nášho teamu niekoho, kto chce byt úspešný, nebojí sa prijímať nové výzvy a je ochotný učiť sa nové veci. Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: zuzana.kubisova@wurth.sk

Vodič

  Dátum pridania: 20.7.2017

  , Túžite po zásadnej zmene a už dnes máte výborné výsledky v doterajšej práci? Dokážete prebrať zodpovednosť za výsledok svojej práce? Chcete si zvyšovať svoje schopnosti a ustavične na sebe pracovať, posúvať sa a osobnostne rásť? Chcete robiť to, čo má naozaj zmysel a význam? Ste ochotný zvládnuť aj fyzickú prácu, pričom si dokážete okolo seba udržiavať systém a poriadok? Hľadáte uplatnenie, kde dostanete slobodu a dôveru? Ak dokážete na tieto otázky odpovedať áno, a máte vážny a seriózny záujem pracovať v našej spoločnosti, prihláste sa na výberové konanie potvrdením „Prihlásiť sa na pozíciu“ a vyplňte krátky dotazník.

Obsluha CNC strojov.Od 800-1200€ v čistom

  Dátum pridania: 19.7.2017

 Obsluha CNC strojov Trenčín, Považská Bystrica, Nové Mesto n.V, Galanta ----------------------------------------------------------------------- Si strojár, no nevieš ešte samostatne programovať CNC stroje? Nevadí! Máme pre Teba prácu v sériovej výrobe, kde sa obsluhujú CNC sústruhy a frézy. Iba u nás dostaneš veľmi zaujímavý plat, či už chceš pracovať na TPP alebo živnosť. Ak nie si z okolia, ubytujeme Ťa ZDARMA a ak sa Ti minú 💰 ešte pred výplatou, bez problémov Ti poskytneme zálohu. Zaujíma ťa viac? Volaj : 0918 959 891 alebo píš : info@ponukampracu.sk

Skladník-šofér

  Dátum pridania: 19.7.2017

 

Technický správca objektu

  Dátum pridania: 19.7.2017

  , Životopisy zasielajte, pokiaľ možno, spolu s fotografiou a prosím o informáciu o aké mesto máte záujem

Dietologička vo výživovej poradni Naturhouse

  Dátum pridania: 19.7.2017

 Zdravá výživa, výživové poradenstvo , Predpokladaný dátum výberového konania je 2.8.2017. Po úspešnom zvládnutí pohovoru sa uchádzačka zúčastní 3 týždňového školenia v ČR hradeného zamestnávateľom, na ktorom získa diplom dietológ Naturhouse.

Predavačka - Korzo Prievidza

  Dátum pridania: 18.7.2017

  , Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na výberové konanie, ktoré sa bude konať 27.7. 2017 v Prievidzi.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o pracovné miesto.

Vychovávateľ

  Dátum pridania: 18.7.2017

  , Rozsah úväzku
75%

Počet študentov školy
384

Realitný maklér/obchodník s nehnuteľnosťami (Ref. č.: 002)

  Dátum pridania: 15.7.2017

 obchodné , V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis, motivačný list s uvedením miesta výkonu práce. Po starostlivom posúdení Vášho životopisu Vás budeme kontaktovať telefonicky za účelom osobného pohovoru.
Naši realitní makléri pochádzajú z rôznych profesijných oblastí a s našou pomocou sa stali úspešnými obchodníkmi v oblasti nehnuteľností. Preto neváhajte a pridajte sa k nám.

Vedúci strojnej údržby

  Dátum pridania: 15.7.2017

 Strojné , Nástup možný ihneď alebo dohodou

Pracovník prevádzky obchodu (m/ž) (Ref. č.: PPO/PD II.)

  Dátum pridania: 15.7.2017

 potravinárstvo , Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu, využite túto šancu a neváhajte reagovať prostredníctvom tejto stránky na nižšie uvedený e-mail pod značkou PPO/PD II. alebo osobnou návštevou filiálky v Prievidzi II.

Vopred sa ospravedlňujeme, ale vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov a zaslaných žiadostí o zamestnanie nie je možné odpovedať všetkým z Vás. Preto budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a za prejavený záujem.

Technik kvality

  Dátum pridania: 15.7.2017

  , Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Technická podpora kvality (sklo)

  Dátum pridania: 15.7.2017

  , Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Vedúci údržby

  Dátum pridania: 14.7.2017

 elektrotechnické, technické , Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov !

Ponuky 1-20 z 163

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Prievidzi a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Prievidza, Chrenovec Brusno, Kanianka, Nedožery- Ladzany, Opatovce nad Nitrou, Poluvsie, Pravenec, Ráztočno, Veľká Čausa

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama
lang