prievidza.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Popis činnosti

Bowlingové dráhy pre ľudí každého veku. Bar s alkoholickými i nealkoholickými nápojmi. Okrem toho sa tu nachádzajú biliardové stoly, šípky, stolný futbal.

Bowling Prievidza

Popis činnosti

Bowlingové dráhy pre ľudí každého veku. Bar s alkoholickými i nealkoholickými nápojmi. Okrem toho sa tu nachádzajú biliardové stoly, šípky, stolný futbal.

Adresa: Nábrežná 2, 971 01 Prievidza
Telefón: 0904 946 999
Fax:
Kontaktná osoba:
Mobil:
E-mail: info@extremedisco.sk
Bowling Prievidza

Nájdeš v Prievidzi na Nábrežnej ulici smerom na sídlisko Zapotôčky, keď sa odrazíš z Bojnickej cesty smerom za Kauflandom doprava presne oproti Tescu. V dvojposchodovej budove si príde každý na svoje. Každý deň si môžeš dať v pube chutnú kávu, najesť sa v reštaurácii, zahrať si v kasíne alebo sa príjemne zabaviť v bowlingu. Každú noc okrem nedele a pondelka si môžete zatancovať v Oldies Clube a takisto sú vám k dispozícii 2 Extreme Taxi.

Na druhom poschodí nájdete biliardové stoly, šípky, stolový futbal a hlavne bowlingové dráhy. Tento šport si získava stále väčšie zázemie u ľudí každého veku. Samozrejme tu nechýba bar plný alko a nealko nápojov. Športu zdar a bowlingu zvlášť!

Otváracie hodiny

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:-15:00 - 02:00
Utorok:-15:00 - 02:00
Streda:-15:00 - 02:00
Štvrtok:-15:00 - 02:00
Piatok:-15:00 - 03:00
Sobota:-15:00 - 03:00
Nedeľa:-15:00 - 02:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Prievidza, Chrenovec Brusno, Kanianka, Nedožery- Ladzany, Opatovce nad Nitrou, Poluvsie, Pravenec, Ráztočno, Veľká Čausa
Kontakt O nás Reklama
lang